Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
14-10-2017
Waterwijk asc JO19-1   SC Genemuiden JO19-1
 > 1 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
14-10-2017
Houten JO19-1   SDV Barneveld JO19-1
 > 4 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
14-10-2017
asv Dronten JO19-1   Spakenburg JO19-1
 > 1 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
14-10-2017
Meern De JO19-1   Epe JO19-1
 > 4 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
14-10-2017
Sparta Nijkerk JO19-1   VVOG JO19-1
 > 3 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
14-10-2017
csv Apeldoorn JO19-1   Be Quick '28 JO19-1
 > 0 - 1  

Stand 2017/2018

1. Sparta Nijkerk JO19-1 4 10
2. SC Genemuiden JO19-1 4 10
3. Houten JO19-1 4 9
4. Spakenburg JO19-1 4 8
5. Waterwijk asc JO19-1 4 7
6. asv Dronten JO19-1 4 7
7. Meern De JO19-1 4 6
8. SDV Barneveld JO19-1 4 3
9. VVOG JO19-1 4 3
10. Be Quick '28 JO19-1 4 3
11. Epe JO19-1 4 1
12. csv Apeldoorn JO19-1 4 1

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
28-10-2017
Spakenburg JO19-1   csv Apeldoorn JO19-1
12 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
28-10-2017
Meern De JO19-1   Sparta Nijkerk JO19-1
12 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
28-10-2017
SC Genemuiden JO19-1   Houten JO19-1
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
28-10-2017
VVOG JO19-1   asv Dronten JO19-1
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
28-10-2017
Epe JO19-1   Waterwijk JO19-1
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
28-10-2017
SDV Barneveld JO19-1   Be Quick '28 JO19-1
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
04-11-2017
Be Quick '28 JO19-1   SC Genemuiden JO19-1
11 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
04-11-2017
Waterwijk asc JO19-1   Spakenburg JO19-1
12 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
04-11-2017
Houten JO19-1   VVOG JO19-1
12 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
04-11-2017
asv Dronten JO19-1   Meern De JO19-1
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
04-11-2017
Sparta Nijkerk JO19-1   Epe JO19-1
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
04-11-2017
csv Apeldoorn JO19-1   SDV Barneveld JO19-1
16 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
11-11-2017
Be Quick'28 JO19-1   Meern De JO19-1
11 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
11-11-2017
Waterwijk JO19-1   VVOG JO19-1
12 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
11-11-2017
Genemuiden SC JO19-1   asv Dronten JO19-1
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
11-11-2017
Epe JO19-1   Spakenburg JO19-1
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
11-11-2017
SDV Barneveld JO19-1   Sparta Nijkerk JO19-1
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
11-11-2017
csv Apeldoorn JO19-1   Houten JO19-1
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
18-11-2017
Meern De JO19-1   SC Genemuiden JO19-1
12 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
18-11-2017
Spakenburg JO19-1   SDV Barneveld JO19-1
12 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
18-11-2017
Houten JO19-1   Waterwijk asc JO19-1
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
18-11-2017
asv Dronten JO19-1   Be Quick'28 JO19-1
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
18-11-2017
VVOG JO19-1   Epe JO19-1
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
18-11-2017
Sparta Nijkerk JO19-1   csv Apeldoorn JO19-1
15 : :00 uur

Teamindeling seizoen 2016-2017 (update 2)

Hieronder staan de indelingen van onze jeugdteams voor het komend seizoen. De teamnamen zien er echter anders uit. De aanduidingen A- tot en met C-junioren en D- tot en met F-pupillen verdwijnen.

26.jun..2016|Lees Meer

Spakenburg A1 KAMPIOEN tegen MSV ´19

Zaterdag 16 april is Spakenburg A1 kampioen geworden in de Hoofdklasse. Met nog twee wedstrijden te gaan is het gat met nummer 2, OSM ´75 7 punten en kan het feest losbarsten.

16.apr..2016|Lees Meer