Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag 1
03-09-2016
Be Quick'28 JO19-1   Epe JO19-1
3 - 1
Wedstrijddag 1
03-09-2016
Victoria JO19-1   IJsselmeervogels JO19-1
1 - 0
Wedstrijddag 1
03-09-2016
asv Dronten JO19-1   VVOG JO19-1
0 - 1
Wedstrijddag 1
03-09-2016
Spakenburg JO19-1   Genemuiden SC JO19-1
2 - 2
Wedstrijddag 1
03-09-2016
Sparta Nijkerk JO19-1   Meppel FC JO19-1
4 - 0
Wedstrijddag 2
10-09-2016
IJsselmeervogels JO19-1   Sparta Nijkerk JO19-1
3 - 0
Wedstrijddag 2
10-09-2016
VVOG JO19-1   Be Quick'28 JO19-1
0 - 0
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Genemuiden SC JO19-1   asv Dronten JO19-1
4 - 2
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Epe JO19-1   Spakenburg JO19-1
3 - 2
Wedstrijddag 2
10-09-2016
SDC Putten JO19-1   Victoria JO19-1
3 - 2
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Spakenburg JO19-1   SDC Putten JO19-1
2 - 1
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Victoria JO19-1   Epe JO19-1
2 - 2
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Meppel FC JO19-1   Genemuiden SC JO19-1
2 - 0
Wedstrijddag 3
17-09-2016
asv Dronten JO19-1   IJsselmeervogels JO19-1
2 - 1
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Sparta Nijkerk JO19-1   VVOG JO19-1
4 - 4
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Be Quick'28 JO19-1   Spakenburg JO19-1
2 - 3
Wedstrijddag 4
24-09-2016
IJsselmeervogels JO19-1   Meppel FC JO19-1
3 - 0
Wedstrijddag 4
24-09-2016
VVOG JO19-1   Victoria JO19-1
0 - 2
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Genemuiden SC JO19-1   Sparta Nijkerk JO19-1
0 - 5
Wedstrijddag 4
24-09-2016
SDC Putten JO19-1   asv Dronten JO19-1
1 - 3
Wedstrijddag 5
01-10-2016
IJsselmeervogels JO19-1   SDC Putten JO19-1
5 - 0
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Meppel FC JO19-1   Epe JO19-1
3 - 2
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Victoria JO19-1   Spakenburg JO19-1
6 - 0
Wedstrijddag 5
01-10-2016
asv Dronten JO19-1   Be Quick'28 JO19-1
3 - 5
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Genemuiden SC JO19-1   VVOG JO19-1
3 - 5
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Be Quick'28 JO19-1   Sparta Nijkerk JO19-1
2 - 1
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Spakenburg JO19-1   asv Dronten JO19-1
2 - 1
Wedstrijddag 6
08-10-2016
VVOG JO19-1   IJsselmeervogels JO19-1
2 - 1
Wedstrijddag 6
08-10-2016
SDC Putten JO19-1   Meppel FC JO19-1
2 - 1
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Epe JO19-1   Genemuiden SC JO19-1
6 - 1
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Meppel FC JO19-1   Spakenburg JO19-1
0 - 3
Wedstrijddag 7
15-10-2016
VVOG JO19-1   SDC Putten JO19-1
5 - 1
Wedstrijddag 7
15-10-2016
asv Dronten JO19-1   Victoria JO19-1
2 - 3
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Genemuiden SC JO19-1   Be Quick'28 JO19-1
2 - 3
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Sparta Nijkerk JO19-1   Epe JO19-1
3 - 0
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Be Quick'28 JO19-1   Meppel FC JO19-1
0 - 0
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Spakenburg JO19-1   IJsselmeervogels JO19-1
3 - 2
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Victoria JO19-1   Sparta Nijkerk JO19-1
2 - 0
Wedstrijddag 8
29-10-2016
SDC Putten JO19-1   Genemuiden SC JO19-1
2 - 2
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Epe JO19-1   VVOG JO19-1
2 - 2
Wedstrijddag 9
05-11-2016
IJsselmeervogels JO19-1   Genemuiden SC JO19-1
2 - 0
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Meppel FC JO19-1   VVOG JO19-1
2 - 4
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Victoria JO19-1   Be Quick'28 JO19-1
2 - 1
Wedstrijddag 9
05-11-2016
asv Dronten JO19-1   Epe JO19-1
1 - 1
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Sparta Nijkerk JO19-1   SDC Putten JO19-1
5 - 1
Wedstrijddag 10
12-11-2016
IJsselmeervogels JO19-1   Epe JO19-1
6 - 0
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Meppel FC JO19-1   Victoria JO19-1
4 - 1
Wedstrijddag 10
12-11-2016
SDC Putten JO19-1   Be Quick'28 JO19-1
3 - 0
Wedstrijddag 10
12-11-2016
VVOG JO19-1   Spakenburg JO19-1
3 - 1
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Sparta Nijkerk JO19-1   asv Dronten JO19-1
4 - 0
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Be Quick'28 JO19-1   IJsselmeervogels JO19-1
2 - 0
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Victoria JO19-1   Genemuiden SC JO19-1
2 - 1
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Epe JO19-1   SDC Putten JO19-1
2 - 1
Wedstrijddag 11
26-11-2016
asv Dronten JO19-1   Meppel FC JO19-1
3 - 2
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Spakenburg JO19-1   Sparta Nijkerk JO19-1
3 - 5
Wedstrijddag 12
03-12-2016
IJsselmeervogels JO19-1   Victoria JO19-1
2 - 2
Wedstrijddag 12
03-12-2016
Meppel FC JO19-1   Sparta Nijkerk JO19-1
1 - 0
Wedstrijddag 12
03-12-2016
Epe JO19-1   Be Quick'28 JO19-1
6 - 0
Wedstrijddag 12
03-12-2016
VVOG JO19-1   asv Dronten JO19-1
3 - 2
Wedstrijddag 12
03-12-2016
Genemuiden SC JO19-1   Spakenburg JO19-1
0 - 1
Wedstrijddag 13
10-12-2016
Be Quick'28 JO19-1   VVOG JO19-1
0 - 2
Wedstrijddag 13
10-12-2016
Spakenburg JO19-1   Epe JO19-1
1 - 3
Wedstrijddag 13
10-12-2016
Victoria JO19-1   SDC Putten JO19-1
5 - 0
Wedstrijddag 13
10-12-2016
asv Dronten JO19-1   Genemuiden SC JO19-1
7 - 1
Wedstrijddag 13
10-12-2016
Sparta Nijkerk JO19-1   IJsselmeervogels JO19-1
2 - 1
Wedstrijddag 15
18-02-2017
Victoria JO19-1   VVOG JO19-1
2 - 0
Wedstrijddag 15
18-02-2017
Spakenburg JO19-1   Be Quick'28 JO19-1
2 - 3
Wedstrijddag 15
18-02-2017
Meppel FC JO19-1   IJsselmeervogels JO19-1
0 - 2
Wedstrijddag 15
18-02-2017
asv Dronten JO19-1   SDC Putten JO19-1
4 - 2
Wedstrijddag 15
18-02-2017
Sparta Nijkerk JO19-1   Genemuiden SC JO19-1
1 - 1
Wedstrijddag 14
04-03-2017
IJsselmeervogels JO19-1   asv Dronten JO19-1
4 - 0
Wedstrijddag 14
04-03-2017
Genemuiden SC JO19-1   Meppel FC JO19-1
5 - 1
Wedstrijddag 14
04-03-2017
Epe JO19-1   Victoria JO19-1
0 - 2
Wedstrijddag 14
04-03-2017
SDC Putten JO19-1   Spakenburg JO19-1
1 - 1
Wedstrijddag 14
04-03-2017
VVOG JO19-1   Sparta Nijkerk JO19-1
4 - 1
Wedstrijddag 16
11-03-2017
Be Quick'28 JO19-1   Victoria JO19-1
1 - 5
Wedstrijddag 16
11-03-2017
SDC Putten JO19-1   Sparta Nijkerk JO19-1
2 - 5
Wedstrijddag 16
11-03-2017
VVOG JO19-1   Meppel FC JO19-1
0 - 0
Wedstrijddag 16
11-03-2017
Genemuiden SC JO19-1   IJsselmeervogels JO19-1
0 - 4
Wedstrijddag 16
11-03-2017
Epe JO19-1   asv Dronten JO19-1
0 - 5
Wedstrijddag 17
18-03-2017
IJsselmeervogels JO19-1   VVOG JO19-1
5 - 0
Wedstrijddag 17
18-03-2017
Meppel FC JO19-1   SDC Putten JO19-1
1 - 1
Wedstrijddag 17
18-03-2017
Genemuiden SC JO19-1   Epe JO19-1
3 - 2
Wedstrijddag 17
18-03-2017
asv Dronten JO19-1   Spakenburg JO19-1
1 - 0
Wedstrijddag 17
18-03-2017
Sparta Nijkerk JO19-1   Be Quick'28 JO19-1
4 - 1
Wedstrijddag 18
25-03-2017
Be Quick'28 JO19-1   asv Dronten JO19-1
4 - 1
Wedstrijddag 18
25-03-2017
Spakenburg JO19-1   Victoria JO19-1
1 - 0
Wedstrijddag 18
25-03-2017
SDC Putten JO19-1   IJsselmeervogels JO19-1
0 - 5
Wedstrijddag 18
25-03-2017
VVOG JO19-1   Genemuiden SC JO19-1
2 - 3
Wedstrijddag 18
25-03-2017
Epe JO19-1   Meppel FC JO19-1
0 - 1
Wedstrijddag 19
01-04-2017
Genemuiden SC JO19-1   SDC Putten JO19-1
5 - 1
Wedstrijddag 19
01-04-2017
IJsselmeervogels JO19-1   Spakenburg JO19-1
1 - 1
Wedstrijddag 19
01-04-2017
Meppel FC JO19-1   Be Quick'28 JO19-1
1 - 1
Wedstrijddag 19
01-04-2017
VVOG JO19-1   Epe JO19-1
2 - 2
Wedstrijddag 19
01-04-2017
Sparta Nijkerk JO19-1   Victoria JO19-1
3 - 7
Wedstrijddag 20
08-04-2017
Be Quick'28 JO19-1   Genemuiden SC JO19-1
1 - 4
Wedstrijddag 20
08-04-2017
Spakenburg JO19-1   Meppel FC JO19-1
2 - 4
Wedstrijddag 20
08-04-2017
Victoria JO19-1   asv Dronten JO19-1
3 - 0
Wedstrijddag 20
08-04-2017
SDC Putten JO19-1   VVOG JO19-1
1 - 2
Wedstrijddag 20
08-04-2017
Epe JO19-1   Sparta Nijkerk JO19-1
2 - 1
Wedstrijddag 21
29-04-2017
IJsselmeervogels JO19-1   Be Quick'28 JO19-1
4 - 0
Wedstrijddag 21
29-04-2017
Meppel FC JO19-1   asv Dronten JO19-1
1 - 2
Wedstrijddag 21
29-04-2017
Genemuiden SC JO19-1   Victoria JO19-1
6 - 2
Wedstrijddag 21
29-04-2017
SDC Putten JO19-1   Epe JO19-1
0 - 2
Wedstrijddag 21
29-04-2017
Sparta Nijkerk JO19-1   Spakenburg JO19-1
4 - 1

Stand

1. Victoria JO19-1 19 41
2. IJsselmeervogels JO19-1 19 35
3. VVOG JO19-1 19 35
4. Sparta Nijkerk JO19-1 19 32
5. asv Dronten JO19-1 19 25
6. Epe JO19-1 19 25
7. Spakenburg JO19-1 19 24
8. Be Quick'28 JO19-1 19 24
9. Genemuiden SC JO19-1 20 24
10. Meppel FC JO19-1 19 22
11. SDC Putten JO19-1 19 12

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag 21
29-04-2017
IJsselmeervogels JO19-1   Be Quick'28 JO19-1
12 : 15 uur
Wedstrijddag 21
29-04-2017
Meppel FC JO19-1   asv Dronten JO19-1
12 : 30 uur
Wedstrijddag 21
29-04-2017
Genemuiden SC JO19-1   Victoria JO19-1
14 : 30 uur
Wedstrijddag 21
29-04-2017
SDC Putten JO19-1   Epe JO19-1
14 : 30 uur
Wedstrijddag 21
29-04-2017
Sparta Nijkerk JO19-1   Spakenburg JO19-1
15 : 00 uur
Wedstrijddag 22
06-05-2017
Be Quick'28 JO19-1   SDC Putten JO19-1
11 : 45 uur
Wedstrijddag 22
06-05-2017
Victoria JO19-1   Meppel FC JO19-1
12 : 00 uur
Wedstrijddag 22
06-05-2017
Spakenburg JO19-1   VVOG JO19-1
12 : 00 uur
Wedstrijddag 22
06-05-2017
Epe JO19-1   IJsselmeervogels JO19-1
14 : 30 uur
Wedstrijddag 22
06-05-2017
asv Dronten JO19-1   Sparta Nijkerk JO19-1
14 : 30 uur

Teamindeling seizoen 2016-2017 (update 2)

Hieronder staan de indelingen van onze jeugdteams voor het komend seizoen. De teamnamen zien er echter anders uit. De aanduidingen A- tot en met C-junioren en D- tot en met F-pupillen verdwijnen.

26.jun..2016|Lees Meer

Spakenburg A1 KAMPIOEN tegen MSV ´19

Zaterdag 16 april is Spakenburg A1 kampioen geworden in de Hoofdklasse. Met nog twee wedstrijden te gaan is het gat met nummer 2, OSM ´75 7 punten en kan het feest losbarsten.

16.apr..2016|Lees Meer