Uitslagen

Vorige Volgende
 

Stand 2017/2018

1. Delta Sports JO17-1 0 0
2. GVVV JO17-1 0 0
3. Hoogland JO17-1 0 0
4. MSV 19 JO17-1 0 0
5. Nieuwland JO17-1 0 0
6. Pancratius JO17-1 0 0
7. Soest SO JO17-1 0 0
8. Spakenburg JO17-1 0 0
9. Victoria JO17-1 0 0
10. VVIJ JO17-1 0 0
11. Waterwijk JO17-2 0 0
12. Zuidvogels JO17-1 0 0

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
23-09-2017
Spakenburg JO17-1   VVIJ JO17-1
11 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-09-2017
Nieuwland JO17-1   MSV 19 JO17-1
11 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-09-2017
Zuidvogels JO17-1   Soest SO JO17-1
12 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-09-2017
Hoogland JO17-1   Waterwijk JO17-2
13 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-09-2017
GVVV JO17-1   Delta Sports JO17-1
13 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-09-2017
Victoria JO17-1   Pancratius JO17-1
15 : :00 uur
Wedstrijddag Woensdag
27-09-2017
MSV 19 JO17-1   Spakenburg JO17-1
20 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-09-2017
Delta Sports JO17-1   Nieuwland JO17-1
10 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-09-2017
Waterwijk JO17-2   Victoria JO17-1
11 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-09-2017
VVIJ JO17-1   Hoogland JO17-1
12 : :55 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-09-2017
Pancratius JO17-1   Zuidvogels JO17-1
13 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-09-2017
Soest SO JO17-1   GVVV JO17-1
15 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
07-10-2017
Nieuwland JO17-1   Pancratius JO17-1
11 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
07-10-2017
Spakenburg JO17-1   Soest SO JO17-1
11 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
07-10-2017
Waterwijk JO17-2   Delta Sports JO17-1
12 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
07-10-2017
Zuidvogels JO17-1   GVVV JO17-1
12 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
07-10-2017
VVIJ JO17-1   MSV 19 JO17-1
12 : :40 uur
Wedstrijddag Zaterdag
07-10-2017
Hoogland JO17-1   Victoria JO17-1
13 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
14-10-2017
Delta Sports JO17-1   Spakenburg JO17-1
10 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
14-10-2017
GVVV JO17-1   Nieuwland JO17-1
13 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
14-10-2017
Pancratius JO17-1   Hoogland JO17-1
13 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
14-10-2017
MSV 19 JO17-1   Waterwijk JO17-2
13 : :25 uur
Wedstrijddag Zaterdag
14-10-2017
Victoria JO17-1   Zuidvogels JO17-1
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
14-10-2017
Soest SO JO17-1   VVIJ JO17-1
15 : :15 uur

Selectie Spakenburg O17-1

facebook_1475502552531.jpg

Staand vlnr
Mike Peeters (trainer / coach), Sem van Arendonk, Bart van Halteren, Jeffrey van de Groep, Wesley van de Mheen, Thomas van den Akker, Einar ter Haar, Jari Koelewijn, Jurre van den Brom, Fred Hooft (assistent trainer / coach)

Zittend vlnr
Armando van Breda, Mathieu Ngombo, Thom Berendse, Ingmar Koelewijn, Rick de Jong, Hero van Lopik, Joost van de Pol,  Nico Kroonenberg.

Ontbrekend op de foto: assistent scheidsrechter Hille van de Groep

Spakenburg JO17-1 winnaar tegen UVV JO17-1

Spakenburg JO17 versloeg vanmiddag het Utrechtse UVV met 3-1. Daarmee behouden we de ongeslagen status, thuis zelfs nog zonder puntenverlies. Na vandaag zijn we tevens de minst gepasseerde defensie.

10.okt..2016|Lees Meer

Spakenburg JO17-1 pakt punt in Montfoort

Op zaterdag 1 oktober heeft Spakenburg JO17-1 een punt overgehouden aan de wedstrijd tegen de plaatselijke MSV 19. Na een futloze eerste helft en een acceptabele tweede helft werd het uiteindelijk 1-1.

03.okt..2016|Lees Meer