Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
07-04-2018
Spakenburg JO17-1   MSV '19 JO17-1
 > 1 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
07-04-2018
Nieuwland ASC JO17-1   Delta Sports '95 FC JO17-1
 > 0 - 5  
Wedstrijddag Zaterdag
07-04-2018
GVVV JO17-1   Soest SO JO17-1
 > 1 - 3  
Wedstrijddag Zaterdag
07-04-2018
Zuidvogels HSV De JO17-1   Pancratius Rksv JO17-1
 > 1 - 7  
Wedstrijddag Zaterdag
07-04-2018
Hoogland JO17-1   VVIJ JO17-1
 > 2 - 3  
Wedstrijddag Zaterdag
07-04-2018
Victoria JO17-1   Waterwijk asc JO17-2
 > 2 - 1  
Wedstrijddag Woensdag
11-04-2018
Nieuwland ASC JO17-1   Spakenburg JO17-1
 > 0 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
14-04-2018
Waterwijk asc JO17-2   Hoogland JO17-1
 > 1 - 3  
Wedstrijddag Zaterdag
14-04-2018
Delta Sports '95 FC JO17-1   GVVV JO17-1
 > 2 - 7  
Wedstrijddag Zaterdag
14-04-2018
Pancratius Rksv JO17-1   Victoria JO17-1
 > 3 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
14-04-2018
VVIJ JO17-1   Spakenburg JO17-1
 > 3 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
14-04-2018
MSV '19 JO17-1   Nieuwland ASC JO17-1
 > 2 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
14-04-2018
Soest SO JO17-1   Zuidvogels HSV De JO17-1
 > 8 - 1  

Stand 2017/2018

1. GVVV JO17-1 18 46
2. Soest SO JO17-1 18 37
3. VVIJ JO17-1 17 32
4. Victoria JO17-1 17 30
5. Hoogland JO17-1 18 26
6. Pancratius Rksv JO17-1 18 26
7. MSV '19 JO17-1 18 25
8. Spakenburg JO17-1 19 22
9. Delta Sports '95 FC JO17-1 18 21
10. Nieuwland ASC JO17-1 19 20
11. Waterwijk asc JO17-2 17 19
12. Zuidvogels HSV De JO17-1 17 0

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
21-04-2018
Waterwijk asc JO17-2   VVIJ JO17-1
12 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
21-04-2018
Zuidvogels HSV De JO17-1   Delta Sports '95 FC JO17-1
12 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
21-04-2018
Pancratius Rksv JO17-1   GVVV JO17-1
13 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
21-04-2018
Hoogland JO17-1   MSV '19 JO17-1
13 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
21-04-2018
Victoria JO17-1   Soest SO JO17-1
16 : :10 uur
Wedstrijddag Donderdag
26-04-2018
VVIJ JO17-1   Zuidvogels HSV De JO17-1
19 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
12-05-2018
Spakenburg JO17-1   Waterwijk asc JO17-2
09 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
12-05-2018
Delta Sports '95 FC JO17-1   Hoogland JO17-1
11 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
12-05-2018
GVVV JO17-1   Victoria JO17-1
11 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
12-05-2018
VVIJ JO17-1   Pancratius Rksv JO17-1
13 : :35 uur
Wedstrijddag Zaterdag
12-05-2018
MSV '19 JO17-1   Zuidvogels HSV De JO17-1
15 : :10 uur
Wedstrijddag Zaterdag
12-05-2018
Soest SO JO17-1   Nieuwland ASC JO17-1
15 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
19-05-2018
Nieuwland ASC JO17-1   Hoogland JO17-1
11 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
19-05-2018
Zuidvogels HSV De JO17-1   Waterwijk asc JO17-2
12 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
19-05-2018
Pancratius Rksv JO17-1   MSV '19 JO17-1
13 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
19-05-2018
GVVV JO17-1   Spakenburg JO17-1
13 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
19-05-2018
Victoria JO17-1   VVIJ JO17-1
14 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
19-05-2018
Soest SO JO17-1   Delta Sports '95 FC JO17-1
15 : :15 uur

Aan alle blauwe keepers

Via deze weg wil ik jullie uitnodigen voor de keepersdag die op 23 december door mij en Spakenburg wordt georganiseerd. Het programma voor de dag ziet er, onder voorbehoud, als volgt uit:

28.nov..2017|Lees Meer