Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Roda 46 JO15-4   VVZ '49 JO15-2
1 - 3
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Spakenburg JO15-2   Cobu Boys JO15-2
3 - 3
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Hoogland JO15-4   VVZA JO15-3
6 - 0
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Hooglanderveen JO15-4   Amsvorde JO15-2
3 - 2
Wedstrijddag 2
10-09-2016
AFC Quick 1890 JO15-3   Eemboys JO15-1
5 - 1
Wedstrijddag 3
17-09-2016
VVZ '49 JO15-2   Eemboys JO15-1
3 - 4
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Cobu Boys JO15-2   Hooglanderveen JO15-4
13 - 0
Wedstrijddag 3
17-09-2016
VVZA JO15-3   AFC Quick 1890 JO15-3
1 - 16
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Soest SO JO15-4   Hoogland JO15-4
4 - 0
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Eemboys JO15-1   Amsvorde JO15-2
10 - 3
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Hoogland JO15-4   Roda 46 JO15-4
1 - 2
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Spakenburg JO15-2   Soest SO JO15-4
9 - 3
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Hooglanderveen JO15-4   VVZ '49 JO15-2
1 - 6
Wedstrijddag 4
24-09-2016
AFC Quick 1890 JO15-3   Cobu Boys JO15-2
2 - 1
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Roda 46 JO15-4   Hooglanderveen JO15-4
1 - 3
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Hoogland JO15-4   Spakenburg JO15-2
0 - 3
Wedstrijddag 5
01-10-2016
VVZA JO15-3   VVZ '49 JO15-2
1 - 5
Wedstrijddag 5
01-10-2016
IJsselmeervogels JO15-2   AFC Quick 1890 JO15-3
2 - 2
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Cobu Boys JO15-2   Amsvorde JO15-2
8 - 3
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Soest SO JO15-4   Eemboys JO15-1
11 - 1
Wedstrijddag 6
08-10-2016
VVZ '49 JO15-2   Cobu Boys JO15-2
2 - 6
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Amsvorde JO15-2   Soest SO JO15-4
2 - 11
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Eemboys JO15-1   VVZA JO15-3
10 - 1
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Spakenburg JO15-2   Roda 46 JO15-4
5 - 0
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Hooglanderveen JO15-4   IJsselmeervogels JO15-2
4 - 6
Wedstrijddag 6
08-10-2016
AFC Quick 1890 JO15-3   Hoogland JO15-4
1 - 1
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Roda 46 JO15-4   Amsvorde JO15-2
2 - 1
Wedstrijddag 7
15-10-2016
IJsselmeervogels JO15-2   Eemboys JO15-1
4 - 0
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Hoogland JO15-4   VVZ '49 JO15-2
1 - 2
Wedstrijddag 7
15-10-2016
VVZA JO15-3   Hooglanderveen JO15-4
2 - 5
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Soest SO JO15-4   Cobu Boys JO15-2
4 - 1
Wedstrijddag 7
15-10-2016
AFC Quick 1890 JO15-3   Spakenburg JO15-2
3 - 0
Wedstrijddag 8
29-10-2016
VVZ '49 JO15-2   Soest SO JO15-4
1 - 2
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Eemboys JO15-1   Roda 46 JO15-4
3 - 1
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Amsvorde JO15-2   Hoogland JO15-4
2 - 1
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Cobu Boys JO15-2   VVZA JO15-3
17 - 0
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Hooglanderveen JO15-4   AFC Quick 1890 JO15-3
1 - 5
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Spakenburg JO15-2   IJsselmeervogels JO15-2
0 - 2
Wedstrijddag 9
05-11-2016
VVZ '49 JO15-2   Amsvorde JO15-2
6 - 2
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Roda 46 JO15-4   AFC Quick 1890 JO15-3
1 - 4
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Hoogland JO15-4   IJsselmeervogels JO15-2
2 - 1
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Soest SO JO15-4   Hooglanderveen JO15-4
9 - 0
Wedstrijddag 9
05-11-2016
VVZA JO15-3   Spakenburg JO15-2
0 - 8
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Cobu Boys JO15-2   Eemboys JO15-1
6 - 0
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Roda 46 JO15-4   Cobu Boys JO15-2
0 - 6
Wedstrijddag 10
12-11-2016
IJsselmeervogels JO15-2   VVZ '49 JO15-2
1 - 0
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Hoogland JO15-4   Hooglanderveen JO15-4
6 - 2
Wedstrijddag 10
12-11-2016
VVZA JO15-3   Soest SO JO15-4
0 - 11
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Spakenburg JO15-2   Eemboys JO15-1
11 - 1
Wedstrijddag 10
12-11-2016
AFC Quick 1890 JO15-3   Amsvorde JO15-2
3 - 0
Wedstrijddag 3
19-11-2016
Roda 46 JO15-4   IJsselmeervogels JO15-2
0 - 1
Wedstrijddag 3
19-11-2016
Amsvorde JO15-2   Spakenburg JO15-2
1 - 6
Wedstrijddag 11
26-11-2016
VVZ '49 JO15-2   AFC Quick 1890 JO15-3
1 - 5
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Soest SO JO15-4   Roda 46 JO15-4
3 - 1
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Amsvorde JO15-2   VVZA JO15-3
6 - 3
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Hooglanderveen JO15-4   Spakenburg JO15-2
0 - 9
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Cobu Boys JO15-2   IJsselmeervogels JO15-2
0 - 4
Wedstrijddag 1
03-12-2016
VVZ '49 JO15-2   Spakenburg JO15-2
0 - 9
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Amsvorde JO15-2   IJsselmeervogels JO15-2
0 - 7
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Eemboys JO15-1   Hooglanderveen JO15-4
2 - 2
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Soest SO JO15-4   AFC Quick 1890 JO15-3
2 - 0
Wedstrijddag 1
03-12-2016
VVZA JO15-3   Roda 46 JO15-4
0 - 5
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Cobu Boys JO15-2   Hoogland JO15-4
8 - 0
Wedstrijddag 11
10-12-2016
IJsselmeervogels JO15-2   Soest SO JO15-4
3 - 1
Wedstrijddag 11
10-12-2016
Eemboys JO15-1   Hoogland JO15-4
2 - 1
Wedstrijddag 4
17-12-2016
IJsselmeervogels JO15-2   VVZA JO15-3
7 - 2

Stand

1. IJsselmeervogels JO15-2 11 28
2. Soest SO JO15-4 11 27
3. AFC Quick 1890 JO15-3 11 26
4. Spakenburg JO15-2 11 25
5. Cobu Boys JO15-2 11 22
6. Eemboys JO15-1 10 15
7. VVZ '49 JO15-2 11 15
8. Hoogland JO15-4 11 10
9. Hooglanderveen JO15-4 10 9
10. Roda 46 JO15-4 11 9
11. Amsvorde JO15-2 11 6
12. VVZA JO15-3 11 0

Programma

Er zijn geen wedstrijden bekend

Affur de rucloamebordu (79)

Achter de reclameborden is een kroniek van niet alledaagse gebeurtenissen rondom het sportveld. Opmerkelijke en minder opmerkelijke zaken passeren hierin de revue.

29.mei.2017|Lees Meer

Voorbeschouwing SV Spakenburg – Rijnsburgse Boys

Hoe je het ook wendt of keert, zaterdag is het de laatste wedstrijd van het seizoen. Een seizoen dat voor Spakenburg eigenlijk vier wedstrijden te lang duurde, maar het goede nieuws is dat we nog steeds niet gedegradeerd zijn.

27.mei.2017|Lees Meer