Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Sporting 70 JO13-6   Kampong JO13-6
2 - 5
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Hercules JO13-5   Saestum JO13-5
12 - 0
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Brederodes JO13-3   DVSU JO13-4
14 - 0
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Goy 't JO13-4   Sporting 70 JO13-6
1 - 4
Wedstrijddag 4
24-09-2016
DVSU JO13-4   Goy 't JO13-4
5 - 3
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Saestum JO13-5   Brederodes JO13-3
1 - 13
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Vreeswijk JO13-2   Kampong JO13-6
7 - 4
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Goy 't JO13-4   Saestum JO13-5
3 - 1
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Sporting 70 JO13-6   DVSU JO13-4
0 - 4
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Kampong JO13-6   Hercules JO13-5
3 - 5
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Brederodes JO13-3   Goy 't JO13-4
9 - 0
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Saestum JO13-5   Kampong JO13-6
1 - 15
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Vreeswijk JO13-2   Saestum JO13-5
4 - 1
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Jonathan JO13-8   Brederodes JO13-3
1 - 5
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Sporting 70 JO13-6   Hercules JO13-5
0 - 10
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Hercules JO13-5   Goy 't JO13-4
9 - 3
Wedstrijddag 8
29-10-2016
BFC JO13-5   Spakenburg JO13-3
4 - 7
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Brederodes JO13-3   Sporting 70 JO13-6
5 - 0
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Eemnes JO13-3   Kampong JO13-6
5 - 3
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Saestum JO13-5   Jonathan JO13-8
2 - 10
Wedstrijddag 8
29-10-2016
DVSU JO13-4   Vreeswijk JO13-2
3 - 7
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Goy 't JO13-4   BFC JO13-5
2 - 3
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Hercules JO13-5   Brederodes JO13-3
0 - 2
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Jonathan JO13-8   Spakenburg JO13-3
4 - 2
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Kampong JO13-6   DVSU JO13-4
5 - 2
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Eemnes JO13-3   Saestum JO13-5
11 - 0
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Sporting 70 JO13-6   Vreeswijk JO13-2
0 - 5
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Sporting 70 JO13-6   BFC JO13-5
9 - 0
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Vreeswijk JO13-2   Hercules JO13-5
2 - 0
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Spakenburg JO13-3   Brederodes JO13-3
1 - 4
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Kampong JO13-6   Goy 't JO13-4
3 - 3
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Jonathan JO13-8   Eemnes JO13-3
1 - 3
Wedstrijddag 10
12-11-2016
DVSU JO13-4   Saestum JO13-5
11 - 0
Wedstrijddag 5
19-11-2016
Vreeswijk JO13-2   Goy 't JO13-4
2 - 1
Wedstrijddag 5
19-11-2016
Spakenburg JO13-3   Saestum JO13-5
10 - 2
Wedstrijddag 5
19-11-2016
Sporting 70 JO13-6   Jonathan JO13-8
2 - 9
Wedstrijddag 5
19-11-2016
Eemnes JO13-3   Brederodes JO13-3
0 - 2
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Hercules JO13-5   Spakenburg JO13-3
6 - 2
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Brederodes JO13-3   Kampong JO13-6
7 - 0
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Goy 't JO13-4   Jonathan JO13-8
0 - 8
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Saestum JO13-5   Sporting 70 JO13-6
2 - 6
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Eemnes JO13-3   Vreeswijk JO13-2
2 - 12
Wedstrijddag 11
26-11-2016
BFC JO13-5   DVSU JO13-4
8 - 7
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Hercules JO13-5   DVSU JO13-4
6 - 3
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Kampong JO13-6   Jonathan JO13-8
3 - 4
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Goy 't JO13-4   Spakenburg JO13-3
0 - 9
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Eemnes JO13-3   Sporting 70 JO13-6
7 - 1
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Saestum JO13-5   BFC JO13-5
6 - 3
Wedstrijddag 2
10-12-2016
Spakenburg JO13-3   Sporting 70 JO13-6
2 - 1
Wedstrijddag 2
10-12-2016
Goy 't JO13-4   Eemnes JO13-3
1 - 5
Wedstrijddag 2
10-12-2016
Jonathan JO13-8   Hercules JO13-5
3 - 3
Wedstrijddag 1
17-12-2016
Brederodes JO13-3   Vreeswijk JO13-2
2 - 0
Wedstrijddag 3
07-01-2017
Jonathan JO13-8   Vreeswijk JO13-2
-
Wedstrijddag 3
07-01-2017
BFC JO13-5   Hercules JO13-5
-
Wedstrijddag 3
07-01-2017
DVSU JO13-4   Eemnes JO13-3
-
Wedstrijddag 3
07-01-2017
Kampong JO13-6   Spakenburg JO13-3
-
Wedstrijddag 7
14-01-2017
Hercules JO13-5   Eemnes JO13-3
0 - 0
Wedstrijddag 7
14-01-2017
Kampong JO13-6   BFC JO13-5
-

Stand

1. Brederodes JO13-3 10 30
2. Vreeswijk JO13-2 8 21
3. Hercules JO13-5 10 20
4. Jonathan JO13-8 8 16
5. Eemnes JO13-3 8 16
6. Spakenburg JO13-3 7 12
7. Kampong JO13-6 9 10
8. DVSU JO13-4 8 9
9. Sporting 70 JO13-6 11 9
10. BFC JO13-5 5 6
11. Goy 't JO13-4 11 4
12. Saestum JO13-5 11 3

Programma

Er zijn geen wedstrijden bekend

Kwartfinale zaalvoetbalbeker

Na het kampioenschap van Vrouwen 1 (ons eerste damesteam) en Heren 4 hadden / hebben we nog twee kampioenskandidaten. En maandagavond 1 mei kunnen we in onze eigen Sporthal De Stormvogel getuige zijn van de kwartfinale

28.apr..2017|Lees Meer

Blauwe smurfen in strijd met kleine rooie vogels

Er is dit seizoen al veel gezegd over het gemis van de derby. Al die opmerkingen gaan voorbij aan het feit dat er dit seizoen wel degelijk regelmatig derby's op het programma staan. Vrijdag 21 april was het echter tijd voor een wel heel bijzondere: namelijk de derby tussen de Kleine Rooie Vogels en de Blauwe Smurfen. In toernooivorm gingen zo'n 90 spelertjes in de leeftijd van 5 en 6 jaar van IJsselmeervogels en Spakenburg de onderlinge strijd aan.

24.apr..2017|Lees Meer