Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Nieuwland JO11-5   Huizen JO11-6
1 - 10
Wedstrijddag 2
10-09-2016
IJsselmeervogels JO11-3   Spakenburg JO11-3
6 - 3
Wedstrijddag 2
10-09-2016
BVV 31 JO11-2   Zuidvogels JO11-3
19 - 0
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Wasmeer JO11-4   Hoogland JO11-7
7 - 7
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Baarn sv JO11-3   AS 80 JO11-6
1 - 4
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Almere FC JO11-9   Altius JO11-5
5 - 2
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Hoogland JO11-7   Spakenburg JO11-3
4 - 4
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Huizen JO11-6   BVV 31 JO11-2
1 - 4
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Altius JO11-5   Baarn sv JO11-3
3 - 6
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Zuidvogels JO11-3   Nieuwland JO11-5
1 - 10
Wedstrijddag 3
17-09-2016
AS 80 JO11-6   IJsselmeervogels JO11-3
9 - 3
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Wasmeer JO11-4   Almere FC JO11-9
4 - 4
Wedstrijddag 4
24-09-2016
BVV 31 JO11-2   Hoogland JO11-7
20 - 3
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Almere FC JO11-9   AS 80 JO11-6
0 - 7
Wedstrijddag 4
24-09-2016
IJsselmeervogels JO11-3   Huizen JO11-6
2 - 7
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Spakenburg JO11-3   Zuidvogels JO11-3
9 - 4
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Nieuwland JO11-5   Altius JO11-5
10 - 0
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Baarn sv JO11-3   Wasmeer JO11-4
4 - 4
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Wasmeer JO11-4   BVV 31 JO11-2
0 - 21
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Altius JO11-5   Spakenburg JO11-3
4 - 3
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Almere FC JO11-9   IJsselmeervogels JO11-3
0 - 3
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Baarn sv JO11-3   Nieuwland JO11-5
3 - 3
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Huizen JO11-6   Zuidvogels JO11-3
11 - 1
Wedstrijddag 5
01-10-2016
AS 80 JO11-6   Hoogland JO11-7
8 - 0
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Hoogland JO11-7   Huizen JO11-6
0 - 10
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Zuidvogels JO11-3   Altius JO11-5
2 - 1
Wedstrijddag 6
08-10-2016
IJsselmeervogels JO11-3   Baarn sv JO11-3
9 - 2
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Nieuwland JO11-5   Wasmeer JO11-4
5 - 4
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Spakenburg JO11-3   AS 80 JO11-6
0 - 6
Wedstrijddag 6
08-10-2016
BVV 31 JO11-2   Almere FC JO11-9
16 - 0
Wedstrijddag 7
15-10-2016
IJsselmeervogels JO11-3   Nieuwland JO11-5
3 - 5
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Wasmeer JO11-4   Zuidvogels JO11-3
9 - 2
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Altius JO11-5   Huizen JO11-6
0 - 8
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Almere FC JO11-9   Spakenburg JO11-3
3 - 2
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Baarn sv JO11-3   Hoogland JO11-7
11 - 0
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Nieuwland JO11-5   Almere FC JO11-9
5 - 0
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Hoogland JO11-7   Altius JO11-5
10 - 2
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Zuidvogels JO11-3   Baarn sv JO11-3
4 - 5
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Spakenburg JO11-3   Wasmeer JO11-4
8 - 3
Wedstrijddag 8
29-10-2016
BVV 31 JO11-2   IJsselmeervogels JO11-3
12 - 5
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Huizen JO11-6   AS 80 JO11-6
2 - 3
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Huizen JO11-6   Spakenburg JO11-3
12 - 2
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Hoogland JO11-7   Zuidvogels JO11-3
2 - 0
Wedstrijddag 9
05-11-2016
AS 80 JO11-6   Nieuwland JO11-5
1 - 0
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Wasmeer JO11-4   IJsselmeervogels JO11-3
4 - 5
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Altius JO11-5   BVV 31 JO11-2
0 - 10
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Baarn sv JO11-3   Almere FC JO11-9
4 - 3
Wedstrijddag 10
12-11-2016
IJsselmeervogels JO11-3   Zuidvogels JO11-3
8 - 3
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Nieuwland JO11-5   Spakenburg JO11-3
2 - 3
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Almere FC JO11-9   Hoogland JO11-7
2 - 5
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Baarn sv JO11-3   BVV 31 JO11-2
2 - 12
Wedstrijddag 10
12-11-2016
AS 80 JO11-6   Altius JO11-5
5 - 0
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Hoogland JO11-7   IJsselmeervogels JO11-3
5 - 2
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Altius JO11-5   Wasmeer JO11-4
5 - 1
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Spakenburg JO11-3   Baarn sv JO11-3
6 - 5
Wedstrijddag 11
26-11-2016
BVV 31 JO11-2   Nieuwland JO11-5
13 - 5
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Huizen JO11-6   Almere FC JO11-9
11 - 0
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Zuidvogels JO11-3   AS 80 JO11-6
0 - 12
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Huizen JO11-6   Baarn sv JO11-3
3 - 2
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Hoogland JO11-7   Nieuwland JO11-5
0 - 5
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Altius JO11-5   IJsselmeervogels JO11-3
2 - 6
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Spakenburg JO11-3   BVV 31 JO11-2
3 - 12
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Zuidvogels JO11-3   Almere FC JO11-9
4 - 3
Wedstrijddag 1
03-12-2016
AS 80 JO11-6   Wasmeer JO11-4
9 - 0
Wedstrijddag 7
10-12-2016
Wasmeer JO11-4   Huizen JO11-6
0 - 9
Wedstrijddag 7
10-12-2016
AS 80 JO11-6   BVV 31 JO11-2
3 - 7

Stand

1. BVV 31 JO11-2 11 33
2. AS 80 JO11-6 11 30
3. Huizen JO11-6 11 27
4. Nieuwland JO11-5 11 19
5. IJsselmeervogels JO11-3 11 18
6. Baarn sv JO11-3 11 14
7. Hoogland JO11-7 11 14
8. Spakenburg JO11-3 11 13
9. Almere FC JO11-9 11 7
10. Wasmeer JO11-4 11 6
11. Altius JO11-5 11 6
12. Zuidvogels JO11-3 11 6

Programma

Er zijn geen wedstrijden bekend

Kwartfinale zaalvoetbalbeker

Na het kampioenschap van Vrouwen 1 (ons eerste damesteam) en Heren 4 hadden / hebben we nog twee kampioenskandidaten. En maandagavond 1 mei kunnen we in onze eigen Sporthal De Stormvogel getuige zijn van de kwartfinale

28.apr..2017|Lees Meer

Blauwe smurfen in strijd met kleine rooie vogels

Er is dit seizoen al veel gezegd over het gemis van de derby. Al die opmerkingen gaan voorbij aan het feit dat er dit seizoen wel degelijk regelmatig derby's op het programma staan. Vrijdag 21 april was het echter tijd voor een wel heel bijzondere: namelijk de derby tussen de Kleine Rooie Vogels en de Blauwe Smurfen. In toernooivorm gingen zo'n 90 spelertjes in de leeftijd van 5 en 6 jaar van IJsselmeervogels en Spakenburg de onderlinge strijd aan.

24.apr..2017|Lees Meer