Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag 2
10-09-2016
DOVO JO11-9   Bilt De JO11-7
1 - 5
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Spakenburg JO11-6   BFC JO11-6
1 - 3
Wedstrijddag 2
10-09-2016
GVVV JO11-7   VVZA JO11-7
11 - 2
Wedstrijddag 2
10-09-2016
SCH'44 JO11-5   SVL JO11-2
-
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Spakenburg JO11-6   Woudenberg JO11-5
15 - 0
Wedstrijddag 3
17-09-2016
SVL JO11-2   DOVO JO11-9
1 - 7
Wedstrijddag 3
17-09-2016
BFC JO11-6   SCH'44 JO11-5
4 - 3
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Bilt De JO11-7   GVVV JO11-7
7 - 2
Wedstrijddag 4
24-09-2016
SCH'44 JO11-5   Spakenburg JO11-6
0 - 5
Wedstrijddag 4
24-09-2016
DOVO JO11-9   BFC JO11-6
1 - 7
Wedstrijddag 4
24-09-2016
GVVV JO11-7   SVL JO11-2
11 - 1
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Woudenberg JO11-5   VVZA JO11-7
0 - 7
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Spakenburg JO11-6   DOVO JO11-9
7 - 3
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Bilt De JO11-7   VVZA JO11-7
9 - 0
Wedstrijddag 5
01-10-2016
SCH'44 JO11-5   Woudenberg JO11-5
17 - 0
Wedstrijddag 5
01-10-2016
BFC JO11-6   GVVV JO11-7
8 - 3
Wedstrijddag 6
08-10-2016
DOVO JO11-9   SCH'44 JO11-5
10 - 1
Wedstrijddag 6
08-10-2016
GVVV JO11-7   Spakenburg JO11-6
4 - 5
Wedstrijddag 6
08-10-2016
VVZA JO11-7   SVL JO11-2
9 - 1
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Woudenberg JO11-5   Bilt De JO11-7
0 - 22
Wedstrijddag 7
15-10-2016
DOVO JO11-9   Woudenberg JO11-5
23 - 0
Wedstrijddag 7
15-10-2016
SVL JO11-2   Bilt De JO11-7
1 - 14
Wedstrijddag 7
15-10-2016
SCH'44 JO11-5   GVVV JO11-7
4 - 4
Wedstrijddag 7
16-10-2016
BFC JO11-6   VVZA JO11-7
5 - 0
Wedstrijddag 8
29-10-2016
GVVV JO11-7   DOVO JO11-9
6 - 7
Wedstrijddag 8
29-10-2016
VVZA JO11-7   Spakenburg JO11-6
0 - 7
Wedstrijddag 8
29-10-2016
SVL JO11-2   Woudenberg JO11-5
10 - 2
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Bilt De JO11-7   BFC JO11-6
6 - 3
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Spakenburg JO11-6   Bilt De JO11-7
5 - 3
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Woudenberg JO11-5   GVVV JO11-7
3 - 11
Wedstrijddag 9
05-11-2016
BFC JO11-6   SVL JO11-2
-
Wedstrijddag 9
05-11-2016
SCH'44 JO11-5   VVZA JO11-7
5 - 4
Wedstrijddag 10
12-11-2016
DOVO JO11-9   VVZA JO11-7
3 - 4
Wedstrijddag 10
12-11-2016
SCH'44 JO11-5   Bilt De JO11-7
6 - 8
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Spakenburg JO11-6   SVL JO11-2
14 - 1
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Woudenberg JO11-5   BFC JO11-6
0 - 21
Wedstrijddag 9
19-11-2016
BFC JO11-6   SVL JO11-2
-
Wedstrijddag 11
26-11-2016
SVL JO11-2   SCH'44 JO11-5
0 - 7
Wedstrijddag 11
26-11-2016
BFC JO11-6   Spakenburg JO11-6
4 - 0
Wedstrijddag 11
26-11-2016
VVZA JO11-7   GVVV JO11-7
1 - 6
Wedstrijddag 1
03-12-2016
BFC JO11-6   Woudenberg JO11-5
-
Wedstrijddag 1
03-12-2016
SVL JO11-2   Spakenburg JO11-6
1 - 12
Wedstrijddag 1
03-12-2016
VVZA JO11-7   DOVO JO11-9
1 - 3
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Bilt De JO11-7   SCH'44 JO11-5
-
Wedstrijddag 9
10-12-2016
BFC JO11-6   SVL JO11-2
10 - 0

Stand

1. BFC JO11-6 9 24
2. Spakenburg JO11-6 10 24
3. Bilt De JO11-7 8 21
4. DOVO JO11-9 9 15
5. GVVV JO11-7 9 13
6. SCH'44 JO11-5 8 10
7. VVZA JO11-7 10 9
8. SVL JO11-2 9 3
9. Woudenberg JO11-5 8 0

Programma

Er zijn geen wedstrijden bekend

Keepersdag 24 juni

Na het succes van vorig jaar gaan SV Graftdijk en ik dit jaar opnieuw een keepersdag organiseren. Via deze weg willen we jullie weer van harte uitnodigen! De keepersdag wordt op 24 juni van 14.00 tot 17.00 gehouden op hetzelfde complex als vorig jaar.

19.jun..2017|Lees Meer