Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag 1
03-09-2016
Eemnes 2   VOP 2
3 - 1
Wedstrijddag 1
03-09-2016
Nieuwland 3   Woudenberg 3
2 - 3
Wedstrijddag 1
03-09-2016
Zuidvogels 3   TOV 3
9 - 1
Wedstrijddag 1
03-09-2016
Valleivogels 3   Spakenburg 4
1 - 3
Wedstrijddag 1
03-09-2016
AFC 8   SDO 3
3 - 5
Wedstrijddag 1
07-09-2016
DOVO 3   Loosdrecht 3
1 - 0
Wedstrijddag 2
10-09-2016
VOP 2   AFC 8
1 - 1
Wedstrijddag 2
10-09-2016
SDO 3   Nieuwland 3
3 - 0
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Loosdrecht 3   Zuidvogels 3
2 - 1
Wedstrijddag 2
10-09-2016
TOV 3   Valleivogels 3
3 - 1
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Woudenberg 3   Eemnes 2
1 - 6
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Spakenburg 4   DOVO 3
6 - 0
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Eemnes 2   Valleivogels 3
2 - 1
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Zuidvogels 3   SDO 3
1 - 4
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Woudenberg 3   Loosdrecht 3
3 - 1
Wedstrijddag 3
17-09-2016
AFC 8   Spakenburg 4
1 - 0
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Nieuwland 3   TOV 3
2 - 3
Wedstrijddag 3
17-09-2016
DOVO 3   VOP 2
0 - 6
Wedstrijddag 4
24-09-2016
VOP 2   Zuidvogels 3
2 - 4
Wedstrijddag 4
24-09-2016
TOV 3   AFC 8
3 - 3
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Loosdrecht 3   Nieuwland 3
3 - 0
Wedstrijddag 4
24-09-2016
SDO 3   Woudenberg 3
1 - 4
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Valleivogels 3   DOVO 3
3 - 2
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Spakenburg 4   Eemnes 2
6 - 2
Wedstrijddag 5
01-10-2016
SDO 3   VOP 2
1 - 1
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Loosdrecht 3   TOV 3
4 - 2
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Nieuwland 3   Eemnes 2
2 - 3
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Zuidvogels 3   Valleivogels 3
5 - 2
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Woudenberg 3   Spakenburg 4
2 - 4
Wedstrijddag 5
01-10-2016
AFC 8   DOVO 3
6 - 0
Wedstrijddag 6
08-10-2016
VOP 2   Woudenberg 3
3 - 4
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Eemnes 2   AFC 8
0 - 6
Wedstrijddag 6
08-10-2016
TOV 3   SDO 3
3 - 1
Wedstrijddag 6
08-10-2016
DOVO 3   Zuidvogels 3
1 - 1
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Valleivogels 3   Nieuwland 3
3 - 4
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Spakenburg 4   Loosdrecht 3
4 - 0
Wedstrijddag 7
15-10-2016
TOV 3   VOP 2
2 - 3
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Loosdrecht 3   Valleivogels 3
10 - 3
Wedstrijddag 7
15-10-2016
SDO 3   Eemnes 2
1 - 0
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Nieuwland 3   Spakenburg 4
2 - 8
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Zuidvogels 3   AFC 8
2 - 4
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Woudenberg 3   DOVO 3
1 - 1
Wedstrijddag 8
29-10-2016
VOP 2   Loosdrecht 3
3 - 1
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Eemnes 2   Zuidvogels 3
3 - 4
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Valleivogels 3   Woudenberg 3
3 - 4
Wedstrijddag 8
29-10-2016
AFC 8   Nieuwland 3
8 - 4
Wedstrijddag 8
29-10-2016
DOVO 3   SDO 3
4 - 1
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Spakenburg 4   TOV 3
9 - 0
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Eemnes 2   DOVO 3
4 - 1
Wedstrijddag 9
05-11-2016
SDO 3   Loosdrecht 3
1 - 2
Wedstrijddag 9
05-11-2016
AFC 8   Valleivogels 3
5 - 1
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Zuidvogels 3   Spakenburg 4
1 - 3
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Woudenberg 3   TOV 3
3 - 3
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Nieuwland 3   VOP 2
4 - 3
Wedstrijddag 10
12-11-2016
VOP 2   Valleivogels 3
1 - 0
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Nieuwland 3   Zuidvogels 3
1 - 3
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Woudenberg 3   AFC 8
3 - 3
Wedstrijddag 10
12-11-2016
SDO 3   Spakenburg 4
2 - 5
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Loosdrecht 3   Eemnes 2
3 - 2
Wedstrijddag 10
12-11-2016
TOV 3   DOVO 3
2 - 1
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Eemnes 2   TOV 3
4 - 0
Wedstrijddag 11
26-11-2016
DOVO 3   Nieuwland 3
6 - 1
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Valleivogels 3   SDO 3
2 - 3
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Zuidvogels 3   Woudenberg 3
2 - 0
Wedstrijddag 11
26-11-2016
AFC 8   Loosdrecht 3
2 - 3
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Spakenburg 4   VOP 2
4 - 3
Wedstrijddag 12
03-12-2016
VOP 2   Eemnes 2
3 - 1
Wedstrijddag 12
03-12-2016
SDO 3   AFC 8
1 - 1
Wedstrijddag 12
03-12-2016
Loosdrecht 3   DOVO 3
1 - 0
Wedstrijddag 12
03-12-2016
TOV 3   Zuidvogels 3
2 - 1
Wedstrijddag 12
03-12-2016
Spakenburg 4   Valleivogels 3
10 - 2
Wedstrijddag 12
03-12-2016
Woudenberg 3   Nieuwland 3
3 - 0
Wedstrijddag 13
10-12-2016
Eemnes 2   Woudenberg 3
3 - 2
Wedstrijddag 13
10-12-2016
AFC 8   VOP 2
1 - 1
Wedstrijddag 13
10-12-2016
DOVO 3   Spakenburg 4
0 - 4
Wedstrijddag 13
10-12-2016
Nieuwland 3   SDO 3
3 - 0
Wedstrijddag 13
10-12-2016
Valleivogels 3   TOV 3
1 - 1
Wedstrijddag 13
10-12-2016
Zuidvogels 3   Loosdrecht 3
4 - 4
Wedstrijddag 15
18-02-2017
Nieuwland 3   Loosdrecht 3
2 - 2
Wedstrijddag 15
18-02-2017
Eemnes 2   Spakenburg 4
3 - 8
Wedstrijddag 15
18-02-2017
AFC 8   TOV 3
2 - 2
Wedstrijddag 15
18-02-2017
DOVO 3   Valleivogels 3
3 - 1
Wedstrijddag 15
18-02-2017
Zuidvogels 3   VOP 2
1 - 3
Wedstrijddag 15
18-02-2017
Woudenberg 3   SDO 3
1 - 1
Wedstrijddag 14
04-03-2017
VOP 2   DOVO 3
1 - 0
Wedstrijddag 14
04-03-2017
Loosdrecht 3   Woudenberg 3
3 - 0
Wedstrijddag 14
04-03-2017
TOV 3   Nieuwland 3
8 - 0
Wedstrijddag 14
04-03-2017
SDO 3   Zuidvogels 3
1 - 3
Wedstrijddag 14
04-03-2017
Valleivogels 3   Eemnes 2
1 - 1
Wedstrijddag 14
04-03-2017
Spakenburg 4   AFC 8
5 - 2
Wedstrijddag 16
11-03-2017
VOP 2   Nieuwland 3
6 - 0
Wedstrijddag 16
11-03-2017
TOV 3   Woudenberg 3
4 - 1
Wedstrijddag 16
11-03-2017
Loosdrecht 3   SDO 3
7 - 2
Wedstrijddag 16
11-03-2017
DOVO 3   Eemnes 2
-
Wedstrijddag 16
11-03-2017
Valleivogels 3   AFC 8
8 - 0
Wedstrijddag 16
11-03-2017
Spakenburg 4   Zuidvogels 3
5 - 3
Wedstrijddag 17
18-03-2017
Loosdrecht 3   Spakenburg 4
1 - 7
Wedstrijddag 17
18-03-2017
SDO 3   TOV 3
3 - 2
Wedstrijddag 17
18-03-2017
AFC 8   Eemnes 2
6 - 1
Wedstrijddag 17
18-03-2017
Woudenberg 3   VOP 2
0 - 2
Wedstrijddag 17
18-03-2017
Zuidvogels 3   DOVO 3
0 - 8
Wedstrijddag 17
18-03-2017
Nieuwland 3   Valleivogels 3
1 - 3
Wedstrijddag 18
25-03-2017
VOP 2   SDO 3
2 - 3
Wedstrijddag 18
25-03-2017
DOVO 3   AFC 8
4 - 0
Wedstrijddag 18
25-03-2017
Eemnes 2   Nieuwland 3
3 - 1
Wedstrijddag 18
25-03-2017
TOV 3   Loosdrecht 3
3 - 1
Wedstrijddag 18
25-03-2017
Valleivogels 3   Zuidvogels 3
1 - 2
Wedstrijddag 18
25-03-2017
Spakenburg 4   Woudenberg 3
3 - 0
Wedstrijddag 19
01-04-2017
Loosdrecht 3   VOP 2
0 - 1
Wedstrijddag 19
01-04-2017
TOV 3   Spakenburg 4
0 - 5
Wedstrijddag 19
01-04-2017
SDO 3   DOVO 3
1 - 1
Wedstrijddag 19
01-04-2017
Nieuwland 3   AFC 8
1 - 5
Wedstrijddag 19
01-04-2017
Zuidvogels 3   Eemnes 2
6 - 2
Wedstrijddag 19
01-04-2017
Woudenberg 3   Valleivogels 3
2 - 2
Wedstrijddag 20
08-04-2017
VOP 2   TOV 3
1 - 1
Wedstrijddag 20
08-04-2017
Eemnes 2   SDO 3
7 - 0
Wedstrijddag 20
08-04-2017
DOVO 3   Woudenberg 3
3 - 3
Wedstrijddag 20
08-04-2017
Valleivogels 3   Loosdrecht 3
1 - 2
Wedstrijddag 20
08-04-2017
Spakenburg 4   Nieuwland 3
-
Wedstrijddag 20
12-04-2017
AFC 8   Zuidvogels 3
4 - 8
Wedstrijddag 16
15-04-2017
DOVO 3   Eemnes 2
9 - 0
Wedstrijddag 21
19-04-2017
Woudenberg 3   Zuidvogels 3
1 - 5
Wedstrijddag 20
25-04-2017
Spakenburg 4   Nieuwland 3
5 - 0
Wedstrijddag 21
29-04-2017
VOP 2   Spakenburg 4
2 - 3
Wedstrijddag 21
29-04-2017
TOV 3   Eemnes 2
4 - 3
Wedstrijddag 21
29-04-2017
Loosdrecht 3   AFC 8
6 - 2
Wedstrijddag 21
29-04-2017
Nieuwland 3   DOVO 3
0 - 7
Wedstrijddag 21
29-04-2017
SDO 3   Valleivogels 3
4 - 1
Wedstrijddag 22
06-05-2017
Eemnes 2   Loosdrecht 3
3 - 2
Wedstrijddag 22
06-05-2017
DOVO 3   TOV 3
3 - 2
Wedstrijddag 22
06-05-2017
Valleivogels 3   VOP 2
3 - 0
Wedstrijddag 22
06-05-2017
Zuidvogels 3   Nieuwland 3
3 - 1
Wedstrijddag 22
06-05-2017
Spakenburg 4   SDO 3
4 - 0
Wedstrijddag 22
06-05-2017
AFC 8   Woudenberg 3
3 - 0

Stand

1. Spakenburg 4 22 63
2. Zuidvogels 3 22 38
3. Loosdrecht 3 22 38
4. VOP 2 22 34
5. AFC 8 22 33
6. TOV 3 22 32
7. DOVO 3 22 31
8. Eemnes 2 22 28
9. SDO 3 22 28
10. Woudenberg 3 22 24
11. Valleivogels 3 22 15
12. Nieuwland 3 22 7

Programma

Er zijn geen wedstrijden bekend

Keepersdag 24 juni

Na het succes van vorig jaar gaan SV Graftdijk en ik dit jaar opnieuw een keepersdag organiseren. Via deze weg willen we jullie weer van harte uitnodigen! De keepersdag wordt op 24 juni van 14.00 tot 17.00 gehouden op hetzelfde complex als vorig jaar.

19.jun..2017|Lees Meer