Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Scherpenzeel 3   CDW 4
5 - 5
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Valleivogels 6   Candia '66 3
2 - 1
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Jonathan 3   DOVO 5
3 - 1
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Spakenburg 5   SVP 2
3 - 2
Wedstrijddag 3
17-09-2016
SVP 2   Veenendaal 3
6 - 0
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Candia '66 3   Roda 46 5
1 - 3
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Valleivogels 6   Jonathan 3
1 - 4
Wedstrijddag 3
17-09-2016
DOVO 5   Spakenburg 5
7 - 2
Wedstrijddag 3
17-09-2016
VRC 3   Scherpenzeel 3
6 - 3
Wedstrijddag 3
17-09-2016
CDW 4   SVMM 2
3 - 2
Wedstrijddag 4
24-09-2016
SVMM 2   Candia '66 3
2 - 0
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Scherpenzeel 3   DOVO 5
1 - 3
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Veenendaal 3   CDW 4
2 - 0
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Roda 46 5   VRC 3
4 - 2
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Spakenburg 5   Valleivogels 6
2 - 6
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Jonathan 3   SVP 2
4 - 1
Wedstrijddag 5
01-10-2016
SVP 2   Candia '66 3
3 - 1
Wedstrijddag 5
01-10-2016
CDW 4   VRC 3
1 - 2
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Valleivogels 6   SVMM 2
3 - 1
Wedstrijddag 5
01-10-2016
DOVO 5   Roda 46 5
2 - 3
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Spakenburg 5   Scherpenzeel 3
5 - 1
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Jonathan 3   Veenendaal 3
0 - 0
Wedstrijddag 6
08-10-2016
VRC 3   DOVO 5
3 - 2
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Scherpenzeel 3   Valleivogels 6
1 - 3
Wedstrijddag 6
08-10-2016
SVMM 2   Jonathan 3
3 - 1
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Candia '66 3   CDW 4
3 - 5
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Veenendaal 3   Spakenburg 5
1 - 1
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Roda 46 5   SVP 2
5 - 1
Wedstrijddag 7
15-10-2016
SVP 2   SVMM 2
0 - 1
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Veenendaal 3   Scherpenzeel 3
5 - 1
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Valleivogels 6   VRC 3
3 - 0
Wedstrijddag 7
15-10-2016
DOVO 5   CDW 4
10 - 1
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Spakenburg 5   Candia '66 3
6 - 1
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Jonathan 3   Roda 46 5
0 - 6
Wedstrijddag 8
29-10-2016
SVMM 2   Veenendaal 3
2 - 5
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Scherpenzeel 3   Jonathan 3
2 - 2
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Candia '66 3   DOVO 5
3 - 7
Wedstrijddag 8
29-10-2016
CDW 4   SVP 2
3 - 2
Wedstrijddag 8
29-10-2016
VRC 3   Spakenburg 5
4 - 0
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Roda 46 5   Valleivogels 6
2 - 0
Wedstrijddag 9
05-11-2016
SVP 2   Scherpenzeel 3
8 - 3
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Candia '66 3   VRC 3
4 - 2
Wedstrijddag 9
05-11-2016
DOVO 5   SVMM 2
4 - 3
Wedstrijddag 9
05-11-2016
CDW 4   Roda 46 5
3 - 2
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Valleivogels 6   Veenendaal 3
2 - 2
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Spakenburg 5   Jonathan 3
3 - 2
Wedstrijddag 10
12-11-2016
SVP 2   DOVO 5
2 - 4
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Scherpenzeel 3   Roda 46 5
3 - 12
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Veenendaal 3   VRC 3
1 - 1
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Spakenburg 5   SVMM 2
2 - 0
Wedstrijddag 10
19-11-2016
SVMM 2   VRC 3
4 - 2
Wedstrijddag 10
19-11-2016
Valleivogels 6   CDW 4
5 - 1
Wedstrijddag 10
19-11-2016
Jonathan 3   Candia '66 3
1 - 4
Wedstrijddag 11
26-11-2016
SVMM 2   Scherpenzeel 3
3 - 0
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Candia '66 3   Veenendaal 3
5 - 6
Wedstrijddag 11
26-11-2016
VRC 3   SVP 2
2 - 0
Wedstrijddag 11
26-11-2016
DOVO 5   Valleivogels 6
3 - 0
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Roda 46 5   Spakenburg 5
4 - 1
Wedstrijddag 11
26-11-2016
CDW 4   Jonathan 3
0 - 5
Wedstrijddag 12
03-12-2016
Scherpenzeel 3   Candia '66 3
5 - 7
Wedstrijddag 12
03-12-2016
SVMM 2   Roda 46 5
2 - 8
Wedstrijddag 12
03-12-2016
Veenendaal 3   DOVO 5
2 - 2
Wedstrijddag 12
03-12-2016
Valleivogels 6   SVP 2
4 - 0
Wedstrijddag 12
03-12-2016
Jonathan 3   VRC 3
3 - 3
Wedstrijddag 12
03-12-2016
Spakenburg 5   CDW 4
3 - 8
Wedstrijddag 13
10-12-2016
VRC 3   SVMM 2
2 - 1
Wedstrijddag 13
10-12-2016
SVP 2   Spakenburg 5
2 - 1
Wedstrijddag 13
10-12-2016
CDW 4   Scherpenzeel 3
1 - 4
Wedstrijddag 13
10-12-2016
DOVO 5   Jonathan 3
6 - 0
Wedstrijddag 13
10-12-2016
Roda 46 5   Veenendaal 3
3 - 2
Wedstrijddag 1
28-01-2017
CDW 4   Spakenburg 5
4 - 1
Wedstrijddag 1
28-01-2017
Roda 46 5   SVMM 2
8 - 1
Wedstrijddag 2
04-02-2017
Candia '66 3   Valleivogels 6
2 - 7
Wedstrijddag 2
04-02-2017
Veenendaal 3   Roda 46 5
8 - 0
Wedstrijddag 15
18-02-2017
SVP 2   Jonathan 3
4 - 2
Wedstrijddag 15
18-02-2017
Candia '66 3   SVMM 2
3 - 2
Wedstrijddag 15
18-02-2017
DOVO 5   Scherpenzeel 3
10 - 0
Wedstrijddag 15
18-02-2017
VRC 3   Roda 46 5
3 - 0
Wedstrijddag 15
18-02-2017
CDW 4   Veenendaal 3
1 - 5
Wedstrijddag 15
18-02-2017
Valleivogels 6   Spakenburg 5
6 - 3
Wedstrijddag 1
25-02-2017
Candia '66 3   Scherpenzeel 3
3 - 0
Wedstrijddag 1
25-02-2017
SVP 2   Valleivogels 6
3 - 2
Wedstrijddag 14
04-03-2017
Scherpenzeel 3   VRC 3
3 - 3
Wedstrijddag 14
04-03-2017
Veenendaal 3   SVP 2
1 - 1
Wedstrijddag 14
04-03-2017
SVMM 2   CDW 4
3 - 0
Wedstrijddag 14
04-03-2017
Spakenburg 5   DOVO 5
1 - 3
Wedstrijddag 14
04-03-2017
Roda 46 5   Candia '66 3
3 - 0
Wedstrijddag 16
11-03-2017
SVMM 2   DOVO 5
0 - 1
Wedstrijddag 16
11-03-2017
Scherpenzeel 3   SVP 2
1 - 2
Wedstrijddag 16
11-03-2017
VRC 3   Candia '66 3
3 - 0
Wedstrijddag 16
11-03-2017
Roda 46 5   CDW 4
3 - 0
Wedstrijddag 16
11-03-2017
Jonathan 3   Spakenburg 5
3 - 2
Wedstrijddag 16
15-03-2017
Veenendaal 3   Valleivogels 6
1 - 3
Wedstrijddag 17
18-03-2017
SVP 2   Roda 46 5
2 - 1
Wedstrijddag 17
18-03-2017
Valleivogels 6   Scherpenzeel 3
5 - 0
Wedstrijddag 17
18-03-2017
DOVO 5   VRC 3
2 - 0
Wedstrijddag 17
18-03-2017
CDW 4   Candia '66 3
3 - 4
Wedstrijddag 17
18-03-2017
Spakenburg 5   Veenendaal 3
0 - 3
Wedstrijddag 17
18-03-2017
Jonathan 3   SVMM 2
2 - 1
Wedstrijddag 18
25-03-2017
Scherpenzeel 3   Spakenburg 5
1 - 4
Wedstrijddag 18
25-03-2017
Veenendaal 3   Jonathan 3
5 - 0
Wedstrijddag 18
25-03-2017
Candia '66 3   SVP 2
1 - 4
Wedstrijddag 18
25-03-2017
SVMM 2   Valleivogels 6
2 - 2
Wedstrijddag 18
25-03-2017
VRC 3   CDW 4
0 - 1
Wedstrijddag 18
25-03-2017
Roda 46 5   DOVO 5
3 - 1
Wedstrijddag 19
01-04-2017
SVP 2   CDW 4
5 - 1
Wedstrijddag 19
01-04-2017
Veenendaal 3   SVMM 2
0 - 1
Wedstrijddag 19
01-04-2017
DOVO 5   Candia '66 3
8 - 2
Wedstrijddag 19
01-04-2017
Valleivogels 6   Roda 46 5
0 - 1
Wedstrijddag 19
01-04-2017
Spakenburg 5   VRC 3
1 - 3
Wedstrijddag 19
01-04-2017
Jonathan 3   Scherpenzeel 3
0 - 0
Wedstrijddag 20
08-04-2017
Scherpenzeel 3   Veenendaal 3
4 - 3
Wedstrijddag 20
08-04-2017
SVMM 2   SVP 2
3 - 2
Wedstrijddag 20
08-04-2017
Candia '66 3   Spakenburg 5
5 - 1
Wedstrijddag 20
08-04-2017
VRC 3   Valleivogels 6
3 - 7
Wedstrijddag 20
08-04-2017
CDW 4   DOVO 5
1 - 6
Wedstrijddag 20
08-04-2017
Roda 46 5   Jonathan 3
5 - 0
Wedstrijddag 1
22-04-2017
VRC 3   Jonathan 3
2 - 0
Wedstrijddag 1
22-04-2017
DOVO 5   Veenendaal 3
5 - 0
Wedstrijddag 21
29-04-2017
SVP 2   VRC 3
0 - 2
Wedstrijddag 21
29-04-2017
Veenendaal 3   Candia '66 3
6 - 3
Wedstrijddag 21
29-04-2017
Scherpenzeel 3   SVMM 2
1 - 5
Wedstrijddag 21
29-04-2017
Valleivogels 6   DOVO 5
2 - 1
Wedstrijddag 21
29-04-2017
Jonathan 3   CDW 4
6 - 0
Wedstrijddag 21
29-04-2017
Spakenburg 5   Roda 46 5
2 - 5
Wedstrijddag 22
06-05-2017
SVMM 2   Spakenburg 5
7 - 3
Wedstrijddag 22
06-05-2017
Candia '66 3   Jonathan 3
2 - 4
Wedstrijddag 22
06-05-2017
VRC 3   Veenendaal 3
3 - 1
Wedstrijddag 22
06-05-2017
DOVO 5   SVP 2
5 - 1
Wedstrijddag 22
06-05-2017
CDW 4   Valleivogels 6
1 - 3
Wedstrijddag 22
06-05-2017
Roda 46 5   Scherpenzeel 3
10 - 0
Wedstrijddag 14
13-05-2017
Jonathan 3   Valleivogels 6
3 - 1

Stand

1. Roda 46 5 22 54
2. DOVO 5 22 49
3. Valleivogels 6 22 44
4. VRC 3 22 39
5. Veenendaal 3 22 33
6. SVP 2 22 31
7. SVMM 2 22 31
8. Jonathan 3 22 31
9. CDW 4 22 22
10. Candia '66 3 22 21
11. Spakenburg 5 22 19
12. Scherpenzeel 3 22 10

Programma

Er zijn geen wedstrijden bekend

Affur de rucloamebordu (79)

Achter de reclameborden is een kroniek van niet alledaagse gebeurtenissen rondom het sportveld. Opmerkelijke en minder opmerkelijke zaken passeren hierin de revue.

29.mei.2017|Lees Meer

Voorbeschouwing SV Spakenburg – Rijnsburgse Boys

Hoe je het ook wendt of keert, zaterdag is het de laatste wedstrijd van het seizoen. Een seizoen dat voor Spakenburg eigenlijk vier wedstrijden te lang duurde, maar het goede nieuws is dat we nog steeds niet gedegradeerd zijn.

27.mei.2017|Lees Meer