Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Cobu Boys 2   Hees 2
3 - 1
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Olympia '25 2   TOV 4
4 - 2
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Eemdijk 3   Spakenburg 7
1 - 2
Wedstrijddag 2
10-09-2016
CJVV 5   IJsselmeervogels 5
4 - 0
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Hees 2   CJVV 5
0 - 6
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Vliegdorp 't 2   Cobu Boys 2
2 - 2
Wedstrijddag 3
17-09-2016
TOV 4   Eemdijk 3
2 - 0
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Spakenburg 7   Olympia '25 2
8 - 0
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Cobu Boys 2   IJsselmeervogels 5
1 - 1
Wedstrijddag 4
24-09-2016
CJVV 5   Vliegdorp 't 2
3 - 1
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Breukelen fc 4   Spakenburg 7
1 - 3
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Hees 2   Breukelen fc 4
1 - 0
Wedstrijddag 5
01-10-2016
CJVV 5   Olympia '25 2
4 - 0
Wedstrijddag 5
01-10-2016
TOV 4   Spakenburg 7
1 - 0
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Breukelen fc 4   IJsselmeervogels 5
2 - 1
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Olympia '25 2   Vliegdorp 't 2
5 - 2
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Eemdijk 3   Cobu Boys 2
3 - 3
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Spakenburg 7   Hees 2
5 - 3
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Hees 2   TOV 4
3 - 2
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Cobu Boys 2   Breukelen fc 4
3 - 1
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Vliegdorp 't 2   Spakenburg 7
2 - 7
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Olympia '25 2   Cobu Boys 2
2 - 4
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Breukelen fc 4   Vliegdorp 't 2
3 - 6
Wedstrijddag 8
29-10-2016
TOV 4   IJsselmeervogels 5
2 - 2
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Spakenburg 7   CJVV 5
1 - 4
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Hees 2   Eemdijk 3
2 - 0
Wedstrijddag 9
05-11-2016
IJsselmeervogels 5   Olympia '25 2
1 - 0
Wedstrijddag 9
05-11-2016
TOV 4   Breukelen fc 4
4 - 3
Wedstrijddag 9
05-11-2016
CJVV 5   Cobu Boys 2
3 - 2
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Vliegdorp 't 2   TOV 4
1 - 3
Wedstrijddag 10
12-11-2016
CJVV 5   Eemdijk 3
3 - 2
Wedstrijddag 10
12-11-2016
IJsselmeervogels 5   Hees 2
2 - 1
Wedstrijddag 4
19-11-2016
Vliegdorp 't 2   Eemdijk 3
3 - 6
Wedstrijddag 4
19-11-2016
Olympia '25 2   Hees 2
1 - 4
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Breukelen fc 4   CJVV 5
1 - 2
Wedstrijddag 11
26-11-2016
TOV 4   Cobu Boys 2
3 - 2
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Spakenburg 7   IJsselmeervogels 5
3 - 2
Wedstrijddag 12
03-12-2016
Vliegdorp 't 2   IJsselmeervogels 5
1 - 3
Wedstrijddag 12
03-12-2016
Cobu Boys 2   Spakenburg 7
0 - 1
Wedstrijddag 12
03-12-2016
CJVV 5   TOV 4
4 - 0
Wedstrijddag 12
03-12-2016
Eemdijk 3   Breukelen fc 4
2 - 2
Wedstrijddag 13
10-12-2016
IJsselmeervogels 5   CJVV 5
0 - 3
Wedstrijddag 13
10-12-2016
Hees 2   Cobu Boys 2
8 - 4
Wedstrijddag 13
10-12-2016
Spakenburg 7   Eemdijk 3
3 - 3
Wedstrijddag 10
17-12-2016
Olympia '25 2   Breukelen fc 4
2 - 2
Wedstrijddag 1
14-01-2017
TOV 4   CJVV 5
0 - 3
Wedstrijddag 1
14-01-2017
Spakenburg 7   Cobu Boys 2
7 - 0
Wedstrijddag 13
18-01-2017
TOV 4   Olympia '25 2
3 - 3
Wedstrijddag 1
04-02-2017
IJsselmeervogels 5   Vliegdorp 't 2
2 - 2
Wedstrijddag 15
18-02-2017
Vliegdorp 't 2   CJVV 5
3 - 6
Wedstrijddag 15
18-02-2017
Spakenburg 7   Breukelen fc 4
4 - 2
Wedstrijddag 15
18-02-2017
IJsselmeervogels 5   Cobu Boys 2
3 - 3
Wedstrijddag 1
25-02-2017
Breukelen fc 4   Eemdijk 3
0 - 1
Wedstrijddag 14
04-03-2017
Olympia '25 2   Spakenburg 7
2 - 5
Wedstrijddag 14
04-03-2017
Eemdijk 3   TOV 4
2 - 1
Wedstrijddag 16
11-03-2017
Cobu Boys 2   CJVV 5
0 - 2
Wedstrijddag 16
11-03-2017
Olympia '25 2   IJsselmeervogels 5
3 - 0
Wedstrijddag 16
11-03-2017
Eemdijk 3   Hees 2
-
Wedstrijddag 17
18-03-2017
Vliegdorp 't 2   Olympia '25 2
0 - 3
Wedstrijddag 17
18-03-2017
Cobu Boys 2   Eemdijk 3
1 - 0
Wedstrijddag 17
18-03-2017
Hees 2   Spakenburg 7
3 - 3
Wedstrijddag 17
18-03-2017
IJsselmeervogels 5   Breukelen fc 4
1 - 0
Wedstrijddag 18
25-03-2017
Olympia '25 2   CJVV 5
2 - 5
Wedstrijddag 18
25-03-2017
Breukelen fc 4   Hees 2
2 - 0
Wedstrijddag 18
25-03-2017
Eemdijk 3   Vliegdorp 't 2
4 - 2
Wedstrijddag 18
25-03-2017
Spakenburg 7   TOV 4
0 - 4
Wedstrijddag 19
01-04-2017
Vliegdorp 't 2   Breukelen fc 4
2 - 3
Wedstrijddag 19
01-04-2017
Cobu Boys 2   Olympia '25 2
3 - 2
Wedstrijddag 19
01-04-2017
CJVV 5   Spakenburg 7
-
Wedstrijddag 19
01-04-2017
IJsselmeervogels 5   TOV 4
3 - 1
Wedstrijddag 20
08-04-2017
TOV 4   Hees 2
3 - 3
Wedstrijddag 20
08-04-2017
Breukelen fc 4   Cobu Boys 2
1 - 4
Wedstrijddag 20
08-04-2017
Eemdijk 3   IJsselmeervogels 5
4 - 1
Wedstrijddag 20
08-04-2017
Spakenburg 7   Vliegdorp 't 2
4 - 6
Wedstrijddag 14
22-04-2017
Cobu Boys 2   Vliegdorp 't 2
2 - 6
Wedstrijddag 14
22-04-2017
Breukelen fc 4   TOV 4
3 - 0
Wedstrijddag 14
22-04-2017
Eemdijk 3   Olympia '25 2
1 - 3
Wedstrijddag 14
22-04-2017
CJVV 5   Hees 2
3 - 3
Wedstrijddag 21
29-04-2017
Vliegdorp 't 2   Hees 2
8 - 2
Wedstrijddag 21
29-04-2017
Cobu Boys 2   TOV 4
1 - 0
Wedstrijddag 21
29-04-2017
Olympia '25 2   Eemdijk 3
3 - 1
Wedstrijddag 21
29-04-2017
CJVV 5   Breukelen fc 4
5 - 1
Wedstrijddag 21
29-04-2017
IJsselmeervogels 5   Spakenburg 7
5 - 0

Stand

1. CJVV 5 16 46
2. Spakenburg 7 17 32
3. Cobu Boys 2 18 25
4. IJsselmeervogels 5 16 22
5. TOV 4 17 21
6. Olympia '25 2 16 20
7. Hees 2 14 18
8. Eemdijk 3 15 18
9. Vliegdorp 't 2 16 14
10. Breukelen fc 4 17 14

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag 21
29-04-2017
Cobu Boys 2   TOV 4
12 : 00 uur
Wedstrijddag 21
29-04-2017
Vliegdorp 't 2   Hees 2
12 : 00 uur
Wedstrijddag 21
29-04-2017
Olympia '25 2   Eemdijk 3
12 : 30 uur
Wedstrijddag 21
29-04-2017
CJVV 5   Breukelen fc 4
14 : 30 uur
Wedstrijddag 21
29-04-2017
IJsselmeervogels 5   Spakenburg 7
15 : 00 uur
Wedstrijddag 22
06-05-2017
Hees 2   IJsselmeervogels 5
12 : 00 uur
Wedstrijddag 22
06-05-2017
Eemdijk 3   CJVV 5
14 : 30 uur
Wedstrijddag 22
06-05-2017
TOV 4   Vliegdorp 't 2
14 : 30 uur
Wedstrijddag 22
06-05-2017
Breukelen fc 4   Olympia '25 2
14 : 30 uur
Wedstrijddag 7
13-05-2017
Hees 2   Vliegdorp 't 2
12 : 00 uur
Wedstrijddag 7
13-05-2017
IJsselmeervogels 5   Eemdijk 3
15 : 00 uur
Wedstrijddag 16
20-05-2017
Eemdijk 3   Hees 2
14 : 30 uur
Wedstrijddag 19
27-05-2017
Hees 2   Olympia '25 2
12 : 00 uur
Wedstrijddag 19
27-05-2017
CJVV 5   Spakenburg 7
14 : 30 uur

Kwartfinale zaalvoetbalbeker

Na het kampioenschap van Vrouwen 1 (ons eerste damesteam) en Heren 4 hadden / hebben we nog twee kampioenskandidaten. En maandagavond 1 mei kunnen we in onze eigen Sporthal De Stormvogel getuige zijn van de kwartfinale

28.apr..2017|Lees Meer

Blauwe smurfen in strijd met kleine rooie vogels

Er is dit seizoen al veel gezegd over het gemis van de derby. Al die opmerkingen gaan voorbij aan het feit dat er dit seizoen wel degelijk regelmatig derby's op het programma staan. Vrijdag 21 april was het echter tijd voor een wel heel bijzondere: namelijk de derby tussen de Kleine Rooie Vogels en de Blauwe Smurfen. In toernooivorm gingen zo'n 90 spelertjes in de leeftijd van 5 en 6 jaar van IJsselmeervogels en Spakenburg de onderlinge strijd aan.

24.apr..2017|Lees Meer

Zaterdag 29 april collecte t.b.v. diabetes

Daar velen in onze gemeente Bunschoten-Spakenburg ook met deze ziekte te maken hebben, staat het plaatselijke Diabetes Fonds a.s. zaterdag voorafgaande aan het duel Spakenburg – Kozakken Boys, aanvang 15.00 uur, klaar met de collectebus.

24.apr..2017|Lees Meer