Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
07-04-2018
Jong FC Volendam   ACV
 > 4 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
07-04-2018
VVOG   Jong Almere City FC
 > 3 - 3  
Wedstrijddag Zaterdag
07-04-2018
DOVO   ODIN 59
 > 1 - 4  
Wedstrijddag Zaterdag
07-04-2018
Capelle   DVS'33 Ermelo
 > 1 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
07-04-2018
Scheveningen   Harkemase Boys
 > 5 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
07-04-2018
Spijkenisse   Magreb '90
 > 2 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
07-04-2018
ONS Sneek   ASWH
 > 3 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
07-04-2018
Quick Boys   Jong FC Groningen
 > 0 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
07-04-2018
Jong FC Twente   Spakenburg
 > 2 - 0  
Wedstrijddag Dinsdag
10-04-2018
Jong FC Twente   DOVO
 > 0 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
14-04-2018
ACV   ONS Sneek
 > 2 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
14-04-2018
DVS'33 Ermelo   Jong FC Twente
 > 3 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
14-04-2018
ODIN 59   VVOG
 > 0 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
14-04-2018
Capelle   Quick Boys
 > 1 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
14-04-2018
Magreb '90   Jong FC Volendam
 > 1 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
14-04-2018
Harkemase Boys   Spijkenisse
 > 3 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
14-04-2018
Jong FC Groningen   Scheveningen
 > 1 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
14-04-2018
Spakenburg   DOVO
 > 3 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
14-04-2018
ASWH   Jong Almere City FC
 > 1 - 0  

Stand 2017/2018

1. Spakenburg 28 61
2. Quick Boys 28 54
3. Scheveningen 28 52
4. Jong Almere City FC 28 50
5. DVS'33 Ermelo 28 49
6. Jong FC Groningen 27 48
7. Jong FC Volendam 28 47
8. ODIN 59 28 41
9. DOVO 28 39
10. ASWH 28 37
11. VVOG 28 37
12. Jong FC Twente 28 35
13. Harkemase Boys 26 35
14. ONS Sneek 28 33
15. Spijkenisse 28 27
16. Capelle 28 25
17. ACV 28 21
18. Magreb '90 27 3

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
21-04-2018
Jong FC Volendam   Spakenburg
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
21-04-2018
DOVO   ASWH
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
21-04-2018
Spijkenisse   ODIN 59
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
21-04-2018
Scheveningen   Capelle
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
21-04-2018
VVOG   Magreb '90
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
21-04-2018
Quick Boys   DVS'33 Ermelo
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
21-04-2018
Jong Almere City FC   ACV
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
21-04-2018
Jong FC Twente   Jong FC Groningen
16 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
21-04-2018
ONS Sneek   Harkemase Boys
16 : :30 uur
Wedstrijddag Dinsdag
24-04-2018
Harkemase Boys   Magreb '90
20 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
28-04-2018
Harkemase Boys   Jong FC Twente
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
28-04-2018
DVS'33 Ermelo   Jong Almere City FC
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
28-04-2018
Capelle   DOVO
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
28-04-2018
ODIN 59   Jong FC Volendam
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
28-04-2018
Scheveningen   Quick Boys
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
28-04-2018
Magreb '90   ONS Sneek
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
28-04-2018
ACV   ASWH
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
28-04-2018
Jong FC Groningen   VVOG
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
28-04-2018
Spakenburg   Spijkenisse
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
05-05-2018
Jong FC Volendam   Jong FC Groningen
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
05-05-2018
VVOG   Capelle
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
05-05-2018
DOVO   Harkemase Boys
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
05-05-2018
Spijkenisse   Quick Boys
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
05-05-2018
ACV   Spakenburg
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
05-05-2018
ONS Sneek   DVS'33 Ermelo
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
05-05-2018
ASWH   ODIN 59
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
05-05-2018
Jong Almere City FC   Magreb '90
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
05-05-2018
Jong FC Twente   Scheveningen
16 : :00 uur
Wedstrijddag Woensdag
09-05-2018
Harkemase Boys   Jong FC Groningen
19 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
12-05-2018
Harkemase Boys   Jong Almere City FC
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
12-05-2018
DVS'33 Ermelo   DOVO
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
12-05-2018
Capelle   Jong FC Twente
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
12-05-2018
ODIN 59   ONS Sneek
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
12-05-2018
Scheveningen   VVOG
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
12-05-2018
Magreb '90   ACV
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
12-05-2018
Jong FC Groningen   Spijkenisse
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
12-05-2018
Spakenburg   ASWH
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
12-05-2018
Quick Boys   Jong FC Volendam
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
19-05-2018
Jong FC Volendam   Capelle
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
19-05-2018
ONS Sneek   Spakenburg
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
19-05-2018
VVOG   Harkemase Boys
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
19-05-2018
DOVO   Jong FC Groningen
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
19-05-2018
Spijkenisse   Scheveningen
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
19-05-2018
ASWH   Magreb '90
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
19-05-2018
Jong FC Twente   Quick Boys
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
19-05-2018
Jong Almere City FC   ODIN 59
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
19-05-2018
ACV   DVS'33 Ermelo
14 : :30 uur

HEREN 7 ZAALVOETBALKAMPIOEN!

In een zeer spannende competitie in de 4e klasse van district West 1 wist Mannen 7 van onze zaalvoetbalafdeling afgelopen dinsdagavond beslag te leggen op de 1e plaats in de eindrangschikking!

20.apr..2018|Lees Meer

Affur de rucloamebordu (97)

Achter de reclameborden is een kroniek van niet alledaagse gebeurtenissen rondom het sportveld. Opmerkelijke en minder opmerkelijke zaken passeren hierin de revue.

16.apr..2018|Lees Meer