Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag 1
13-08-2016
HHC Hardenberg   GVVV
1 - 2
Wedstrijddag 1
13-08-2016
Barendrecht   Spakenburg
3 - 5
Wedstrijddag 1
13-08-2016
Kozakken Boys   Kon. HFC
2 - 2
Wedstrijddag 1
13-08-2016
Lienden   Jong Vitesse
2 - 1
Wedstrijddag 1
13-08-2016
Excelsior M   VVSB
2 - 0
Wedstrijddag 1
13-08-2016
Katwijk   TEC
3 - 1
Wedstrijddag 1
14-08-2016
De Treffers   UNA
2 - 2
Wedstrijddag 1
14-08-2016
Jong FC Twente   AFC
1 - 2
Wedstrijddag 1
15-08-2016
Jong Sparta Rotterdam   Jong AZ
1 - 3
Wedstrijddag 2
20-08-2016
GVVV   Barendrecht
0 - 0
Wedstrijddag 2
20-08-2016
Jong AZ   Katwijk
0 - 0
Wedstrijddag 2
20-08-2016
Spakenburg   HHC Hardenberg
1 - 1
Wedstrijddag 2
20-08-2016
VVSB   Kozakken Boys
1 - 4
Wedstrijddag 2
20-08-2016
TEC   Jong Sparta Rotterdam
2 - 2
Wedstrijddag 2
20-08-2016
UNA   Excelsior M
2 - 1
Wedstrijddag 2
21-08-2016
Kon. HFC   Lienden
1 - 1
Wedstrijddag 2
21-08-2016
AFC   De Treffers
3 - 2
Wedstrijddag 2
22-08-2016
Jong Vitesse   Jong FC Twente
1 - 3
Wedstrijddag 3
27-08-2016
Barendrecht   Katwijk
2 - 2
Wedstrijddag 3
27-08-2016
HHC Hardenberg   Jong Sparta Rotterdam
0 - 0
Wedstrijddag 3
27-08-2016
Kozakken Boys   Jong AZ
2 - 4
Wedstrijddag 3
27-08-2016
Excelsior M   GVVV
1 - 1
Wedstrijddag 3
27-08-2016
Lienden   VVSB
0 - 2
Wedstrijddag 3
27-08-2016
De Treffers   Spakenburg
1 - 0
Wedstrijddag 3
28-08-2016
Jong Vitesse   AFC
4 - 2
Wedstrijddag 3
28-08-2016
Kon. HFC   UNA
0 - 2
Wedstrijddag 3
28-08-2016
Jong FC Twente   TEC
2 - 3
Wedstrijddag 4
03-09-2016
Spakenburg   Jong FC Twente
5 - 0
Wedstrijddag 4
03-09-2016
Jong Sparta Rotterdam   Barendrecht
1 - 3
Wedstrijddag 4
03-09-2016
Katwijk   HHC Hardenberg
3 - 3
Wedstrijddag 4
03-09-2016
TEC   Kozakken Boys
0 - 2
Wedstrijddag 4
03-09-2016
GVVV   De Treffers
3 - 1
Wedstrijddag 4
03-09-2016
Jong AZ   Excelsior M
3 - 2
Wedstrijddag 4
04-09-2016
VVSB   Jong Vitesse
3 - 1
Wedstrijddag 4
04-09-2016
UNA   Lienden
0 - 4
Wedstrijddag 4
04-09-2016
AFC   Kon. HFC
3 - 1
Wedstrijddag 5
10-09-2016
Jong FC Twente   Barendrecht
0 - 0
Wedstrijddag 5
10-09-2016
Excelsior M   Katwijk
0 - 0
Wedstrijddag 5
10-09-2016
Kozakken Boys   Jong Sparta Rotterdam
2 - 0
Wedstrijddag 5
10-09-2016
Lienden   GVVV
1 - 2
Wedstrijddag 5
10-09-2016
HHC Hardenberg   TEC
0 - 3
Wedstrijddag 5
10-09-2016
Jong Vitesse   Spakenburg
2 - 2
Wedstrijddag 5
11-09-2016
Kon. HFC   VVSB
0 - 0
Wedstrijddag 5
11-09-2016
De Treffers   Jong AZ
0 - 0
Wedstrijddag 5
11-09-2016
AFC   UNA
2 - 2
Wedstrijddag 6
17-09-2016
Barendrecht   HHC Hardenberg
2 - 2
Wedstrijddag 6
17-09-2016
Katwijk   Kozakken Boys
0 - 0
Wedstrijddag 6
17-09-2016
GVVV   Jong FC Twente
0 - 0
Wedstrijddag 6
17-09-2016
Spakenburg   Lienden
4 - 2
Wedstrijddag 6
17-09-2016
VVSB   AFC
3 - 2
Wedstrijddag 6
17-09-2016
Jong Sparta Rotterdam   Excelsior M
2 - 1
Wedstrijddag 6
18-09-2016
Jong AZ   Kon. HFC
5 - 1
Wedstrijddag 6
18-09-2016
TEC   De Treffers
0 - 2
Wedstrijddag 6
18-09-2016
UNA   Jong Vitesse
1 - 5
Wedstrijddag 7
24-09-2016
Excelsior M   Barendrecht
1 - 0
Wedstrijddag 7
24-09-2016
Kon. HFC   Spakenburg
5 - 1
Wedstrijddag 7
24-09-2016
Kozakken Boys   HHC Hardenberg
4 - 1
Wedstrijddag 7
24-09-2016
Jong Vitesse   GVVV
4 - 1
Wedstrijddag 7
24-09-2016
Lienden   Katwijk
0 - 2
Wedstrijddag 7
24-09-2016
De Treffers   Jong Sparta Rotterdam
3 - 3
Wedstrijddag 7
25-09-2016
AFC   TEC
3 - 2
Wedstrijddag 7
25-09-2016
UNA   Jong AZ
2 - 0
Wedstrijddag 7
25-09-2016
Jong FC Twente   VVSB
0 - 2
Wedstrijddag 8
01-10-2016
Barendrecht   Kozakken Boys
2 - 0
Wedstrijddag 8
01-10-2016
GVVV   Kon. HFC
3 - 1
Wedstrijddag 8
01-10-2016
Spakenburg   AFC
1 - 2
Wedstrijddag 8
01-10-2016
HHC Hardenberg   Lienden
0 - 1
Wedstrijddag 8
01-10-2016
VVSB   UNA
3 - 2
Wedstrijddag 8
01-10-2016
Katwijk   De Treffers
2 - 2
Wedstrijddag 8
01-10-2016
TEC   Excelsior M
0 - 2
Wedstrijddag 8
02-10-2016
Jong AZ   Jong Vitesse
5 - 0
Wedstrijddag 8
03-10-2016
Jong Sparta Rotterdam   Jong FC Twente
4 - 2
Wedstrijddag 9
07-10-2016
Jong FC Twente   Jong AZ
2 - 3
Wedstrijddag 9
08-10-2016
Excelsior M   HHC Hardenberg
3 - 0
Wedstrijddag 9
08-10-2016
AFC   Katwijk
1 - 1
Wedstrijddag 9
08-10-2016
UNA   GVVV
1 - 4
Wedstrijddag 9
08-10-2016
Lienden   Barendrecht
2 - 0
Wedstrijddag 9
08-10-2016
VVSB   Spakenburg
4 - 4
Wedstrijddag 9
08-10-2016
De Treffers   Kozakken Boys
1 - 1
Wedstrijddag 9
09-10-2016
Kon. HFC   TEC
1 - 0
Wedstrijddag 9
10-10-2016
Jong Vitesse   Jong Sparta Rotterdam
4 - 3
Wedstrijddag 10
15-10-2016
Barendrecht   Kon. HFC
3 - 3
Wedstrijddag 10
15-10-2016
Katwijk   Jong FC Twente
0 - 1
Wedstrijddag 10
15-10-2016
Kozakken Boys   Excelsior M
0 - 3
Wedstrijddag 10
15-10-2016
GVVV   VVSB
2 - 0
Wedstrijddag 10
15-10-2016
HHC Hardenberg   De Treffers
1 - 3
Wedstrijddag 10
15-10-2016
Spakenburg   UNA
1 - 1
Wedstrijddag 10
16-10-2016
Jong Sparta Rotterdam   Lienden
2 - 2
Wedstrijddag 10
16-10-2016
Jong AZ   AFC
2 - 2
Wedstrijddag 10
16-10-2016
TEC   Jong Vitesse
1 - 2
Wedstrijddag 11
29-10-2016
Jong FC Twente   HHC Hardenberg
0 - 1
Wedstrijddag 11
29-10-2016
Spakenburg   GVVV
0 - 1
Wedstrijddag 11
29-10-2016
Jong Vitesse   Kozakken Boys
1 - 3
Wedstrijddag 11
29-10-2016
Kon. HFC   Katwijk
3 - 4
Wedstrijddag 11
29-10-2016
VVSB   Jong AZ
0 - 3
Wedstrijddag 11
29-10-2016
Lienden   Excelsior M
1 - 1
Wedstrijddag 11
29-10-2016
De Treffers   Barendrecht
1 - 2
Wedstrijddag 11
30-10-2016
AFC   Jong Sparta Rotterdam
3 - 2
Wedstrijddag 11
30-10-2016
UNA   TEC
1 - 2
Wedstrijddag 12
05-11-2016
HHC Hardenberg   Jong Vitesse
3 - 1
Wedstrijddag 12
05-11-2016
Kozakken Boys   Jong FC Twente
2 - 0
Wedstrijddag 12
05-11-2016
Jong Sparta Rotterdam   Kon. HFC
2 - 2
Wedstrijddag 12
05-11-2016
Barendrecht   UNA
4 - 1
Wedstrijddag 12
05-11-2016
GVVV   AFC
1 - 3
Wedstrijddag 12
05-11-2016
Jong AZ   Spakenburg
5 - 0
Wedstrijddag 12
05-11-2016
TEC   Lienden
2 - 1
Wedstrijddag 12
05-11-2016
Excelsior M   De Treffers
0 - 0
Wedstrijddag 12
05-11-2016
Katwijk   VVSB
1 - 0
Wedstrijddag 13
12-11-2016
AFC   Kozakken Boys
1 - 4
Wedstrijddag 13
12-11-2016
Kon. HFC   HHC Hardenberg
1 - 0
Wedstrijddag 13
12-11-2016
Jong FC Twente   Excelsior M
1 - 2
Wedstrijddag 13
12-11-2016
GVVV   Jong AZ
1 - 4
Wedstrijddag 13
12-11-2016
Spakenburg   TEC
5 - 0
Wedstrijddag 13
12-11-2016
UNA   Katwijk
2 - 2
Wedstrijddag 13
12-11-2016
VVSB   Jong Sparta Rotterdam
3 - 3
Wedstrijddag 13
13-11-2016
Lienden   De Treffers
2 - 2
Wedstrijddag 14
19-11-2016
Katwijk   Jong Sparta Rotterdam
4 - 1
Wedstrijddag 14
19-11-2016
HHC Hardenberg   Jong AZ
1 - 1
Wedstrijddag 14
19-11-2016
Kozakken Boys   GVVV
2 - 3
Wedstrijddag 14
19-11-2016
Excelsior M   Spakenburg
1 - 1
Wedstrijddag 14
19-11-2016
Barendrecht   TEC
5 - 0
Wedstrijddag 14
19-11-2016
Lienden   AFC
1 - 1
Wedstrijddag 14
20-11-2016
Jong Vitesse   Kon. HFC
2 - 0
Wedstrijddag 14
20-11-2016
De Treffers   VVSB
2 - 1
Wedstrijddag 14
20-11-2016
Jong FC Twente   UNA
1 - 3
Wedstrijddag 15
26-11-2016
Katwijk   Jong Vitesse
3 - 0
Wedstrijddag 15
26-11-2016
HHC Hardenberg   AFC
1 - 0
Wedstrijddag 15
26-11-2016
Excelsior M   Kon. HFC
0 - 3
Wedstrijddag 15
26-11-2016
Kozakken Boys   Spakenburg
4 - 3
Wedstrijddag 15
26-11-2016
Barendrecht   VVSB
1 - 1
Wedstrijddag 15
26-11-2016
Jong AZ   Lienden
2 - 0
Wedstrijddag 15
26-11-2016
TEC   GVVV
4 - 2
Wedstrijddag 15
26-11-2016
Jong Sparta Rotterdam   UNA
4 - 0
Wedstrijddag 15
27-11-2016
De Treffers   Jong FC Twente
2 - 1
Wedstrijddag 16
03-12-2016
AFC   Barendrecht
3 - 0
Wedstrijddag 16
03-12-2016
Spakenburg   Jong Sparta Rotterdam
4 - 3
Wedstrijddag 16
03-12-2016
Jong Vitesse   Excelsior M
0 - 2
Wedstrijddag 16
03-12-2016
GVVV   Katwijk
1 - 0
Wedstrijddag 16
03-12-2016
Lienden   Jong FC Twente
1 - 1
Wedstrijddag 16
03-12-2016
VVSB   HHC Hardenberg
1 - 0
Wedstrijddag 16
03-12-2016
UNA   Kozakken Boys
5 - 2
Wedstrijddag 16
04-12-2016
Jong AZ   TEC
5 - 1
Wedstrijddag 16
04-12-2016
Kon. HFC   De Treffers
1 - 2
Wedstrijddag 17
10-12-2016
Excelsior M   AFC
1 - 1
Wedstrijddag 17
10-12-2016
Katwijk   Spakenburg
1 - 0
Wedstrijddag 17
10-12-2016
Barendrecht   Jong AZ
1 - 3
Wedstrijddag 17
10-12-2016
Jong Sparta Rotterdam   GVVV
3 - 1
Wedstrijddag 17
10-12-2016
Jong FC Twente   Kon. HFC
1 - 1
Wedstrijddag 17
10-12-2016
Kozakken Boys   Lienden
2 - 3
Wedstrijddag 17
10-12-2016
TEC   VVSB
0 - 6
Wedstrijddag 17
10-12-2016
HHC Hardenberg   UNA
2 - 1
Wedstrijddag 17
11-12-2016
De Treffers   Jong Vitesse
3 - 2
Wedstrijddag 18
17-12-2016
Kon. HFC   Kozakken Boys
4 - 0
Wedstrijddag 18
17-12-2016
GVVV   HHC Hardenberg
0 - 0
Wedstrijddag 18
17-12-2016
Spakenburg   Barendrecht
2 - 1
Wedstrijddag 18
17-12-2016
VVSB   Excelsior M
2 - 0
Wedstrijddag 18
17-12-2016
TEC   Katwijk
3 - 4
Wedstrijddag 18
18-12-2016
AFC   Jong FC Twente
4 - 0
Wedstrijddag 18
18-12-2016
Jong Vitesse   Lienden
2 - 1
Wedstrijddag 18
18-12-2016
Jong AZ   Jong Sparta Rotterdam
2 - 3
Wedstrijddag 18
18-12-2016
UNA   De Treffers
1 - 5
Wedstrijddag 19
14-01-2017
Barendrecht   GVVV
2 - 0
Wedstrijddag 19
14-01-2017
Lienden   Kon. HFC
-
Wedstrijddag 19
14-01-2017
HHC Hardenberg   Spakenburg
-
Wedstrijddag 19
14-01-2017
Excelsior M   UNA
3 - 4
Wedstrijddag 19
14-01-2017
Katwijk   Jong AZ
0 - 2
Wedstrijddag 19
14-01-2017
Kozakken Boys   VVSB
2 - 2
Wedstrijddag 19
15-01-2017
Jong Sparta Rotterdam   TEC
2 - 2
Wedstrijddag 19
15-01-2017
De Treffers   AFC
-
Wedstrijddag 19
16-01-2017
Jong FC Twente   Jong Vitesse
1 - 5
Wedstrijddag 20
21-01-2017
Katwijk   Barendrecht
0 - 2
Wedstrijddag 20
21-01-2017
GVVV   Excelsior M
1 - 4
Wedstrijddag 20
21-01-2017
Jong AZ   Kozakken Boys
2 - 0
Wedstrijddag 20
21-01-2017
Jong Sparta Rotterdam   HHC Hardenberg
1 - 1
Wedstrijddag 20
21-01-2017
Spakenburg   De Treffers
3 - 4
Wedstrijddag 20
22-01-2017
UNA   Kon. HFC
0 - 1
Wedstrijddag 21
28-01-2017
Jong FC Twente   GVVV
3 - 1
Wedstrijddag 21
28-01-2017
Excelsior M   Jong Sparta Rotterdam
1 - 1
Wedstrijddag 21
28-01-2017
Lienden   Spakenburg
4 - 1
Wedstrijddag 21
28-01-2017
Jong Vitesse   UNA
2 - 3
Wedstrijddag 21
28-01-2017
Kozakken Boys   Katwijk
4 - 0
Wedstrijddag 22
04-02-2017
Barendrecht   Jong FC Twente
1 - 1
Wedstrijddag 22
04-02-2017
Katwijk   Excelsior M
0 - 2
Wedstrijddag 22
04-02-2017
GVVV   Lienden
2 - 1
Wedstrijddag 22
04-02-2017
Spakenburg   Jong Vitesse
2 - 2
Wedstrijddag 22
04-02-2017
Jong Sparta Rotterdam   Kozakken Boys
1 - 2
Wedstrijddag 22
04-02-2017
TEC   HHC Hardenberg
2 - 0
Wedstrijddag 22
05-02-2017
Jong AZ   De Treffers
4 - 2
Wedstrijddag 22
05-02-2017
VVSB   Kon. HFC
3 - 0
Wedstrijddag 22
05-02-2017
UNA   AFC
2 - 2
Wedstrijddag 23
11-02-2017
Jong FC Twente   Katwijk
0 - 1
Wedstrijddag 23
11-02-2017
Excelsior M   Kozakken Boys
1 - 1
Wedstrijddag 24
18-02-2017
HHC Hardenberg   Excelsior M
0 - 3
Wedstrijddag 24
18-02-2017
Barendrecht   Lienden
2 - 2
Wedstrijddag 24
18-02-2017
GVVV   UNA
5 - 1
Wedstrijddag 24
18-02-2017
Katwijk   AFC
1 - 0
Wedstrijddag 24
18-02-2017
Spakenburg   VVSB
1 - 1
Wedstrijddag 24
18-02-2017
Kozakken Boys   De Treffers
1 - 0
Wedstrijddag 24
19-02-2017
TEC   Kon. HFC
2 - 0
Wedstrijddag 24
20-02-2017
Jong AZ   Jong FC Twente
1 - 0
Wedstrijddag 24
20-02-2017
Jong Sparta Rotterdam   Jong Vitesse
2 - 1
Wedstrijddag 20
24-02-2017
TEC   Jong FC Twente
3 - 0
Wedstrijddag 19
25-02-2017
Kon. HFC   Jong AZ
0 - 1
Wedstrijddag 19
25-02-2017
Lienden   Jong Sparta Rotterdam
3 - 0
Wedstrijddag 19
25-02-2017
HHC Hardenberg   Spakenburg
2 - 0
Wedstrijddag 20
26-02-2017
AFC   Jong Vitesse
2 - 6
Wedstrijddag 25
04-03-2017
Jong AZ   HHC Hardenberg
1 - 1
Wedstrijddag 25
04-03-2017
Jong Sparta Rotterdam   Katwijk
2 - 1
Wedstrijddag 25
04-03-2017
Spakenburg   Excelsior M
2 - 1
Wedstrijddag 25
04-03-2017
GVVV   Kozakken Boys
2 - 1
Wedstrijddag 25
04-03-2017
VVSB   De Treffers
4 - 4
Wedstrijddag 25
04-03-2017
TEC   Barendrecht
1 - 1
Wedstrijddag 25
05-03-2017
Kon. HFC   Jong Vitesse
3 - 1
Wedstrijddag 25
05-03-2017
UNA   Jong FC Twente
3 - 1
Wedstrijddag 25
05-03-2017
AFC   Lienden
1 - 3
Wedstrijddag 23
07-03-2017
De Treffers   HHC Hardenberg
3 - 0
Wedstrijddag 23
08-03-2017
AFC   Jong AZ
0 - 1
Wedstrijddag 26
11-03-2017
HHC Hardenberg   Katwijk
2 - 1
Wedstrijddag 26
11-03-2017
Barendrecht   Jong Sparta Rotterdam
1 - 6
Wedstrijddag 26
11-03-2017
Jong FC Twente   Spakenburg
1 - 1
Wedstrijddag 26
11-03-2017
Excelsior M   Jong AZ
0 - 2
Wedstrijddag 26
11-03-2017
Jong Vitesse   VVSB
0 - 4
Wedstrijddag 26
11-03-2017
Kozakken Boys   TEC
3 - 1
Wedstrijddag 26
11-03-2017
Lienden   UNA
2 - 1
Wedstrijddag 26
11-03-2017
De Treffers   GVVV
4 - 0
Wedstrijddag 26
12-03-2017
Kon. HFC   AFC
2 - 0
Wedstrijddag 23
15-03-2017
VVSB   GVVV
3 - 3
Wedstrijddag 23
15-03-2017
Jong Vitesse   TEC
3 - 1
Wedstrijddag 27
18-03-2017
GVVV   Jong Vitesse
1 - 0
Wedstrijddag 27
18-03-2017
HHC Hardenberg   Kozakken Boys
3 - 3
Wedstrijddag 27
18-03-2017
Barendrecht   Excelsior M
0 - 2
Wedstrijddag 27
18-03-2017
Katwijk   Lienden
4 - 0
Wedstrijddag 27
18-03-2017
Spakenburg   Kon. HFC
1 - 2
Wedstrijddag 27
19-03-2017
TEC   AFC
1 - 0
Wedstrijddag 27
19-03-2017
Jong Sparta Rotterdam   De Treffers
3 - 1
Wedstrijddag 27
19-03-2017
Jong AZ   UNA
5 - 0
Wedstrijddag 27
19-03-2017
VVSB   Jong FC Twente
2 - 1
Wedstrijddag 13
21-03-2017
Jong Vitesse   Barendrecht
0 - 2
Wedstrijddag 28
25-03-2017
AFC   Spakenburg
2 - 1
Wedstrijddag 28
25-03-2017
Kozakken Boys   Barendrecht
1 - 3
Wedstrijddag 28
25-03-2017
Kon. HFC   GVVV
1 - 1
Wedstrijddag 28
25-03-2017
Lienden   HHC Hardenberg
1 - 1
Wedstrijddag 28
25-03-2017
Excelsior M   TEC
1 - 4
Wedstrijddag 28
25-03-2017
De Treffers   Katwijk
2 - 2
Wedstrijddag 28
26-03-2017
UNA   VVSB
3 - 1
Wedstrijddag 28
27-03-2017
Jong FC Twente   Jong Sparta Rotterdam
0 - 3
Wedstrijddag 28
27-03-2017
Jong Vitesse   Jong AZ
2 - 2
Wedstrijddag 29
01-04-2017
HHC Hardenberg   Jong FC Twente
1 - 2
Wedstrijddag 29
01-04-2017
Excelsior M   Lienden
2 - 2
Wedstrijddag 29
01-04-2017
Katwijk   Kon. HFC
1 - 0
Wedstrijddag 29
01-04-2017
Kozakken Boys   Jong Vitesse
4 - 2
Wedstrijddag 29
01-04-2017
GVVV   Spakenburg
2 - 2
Wedstrijddag 29
01-04-2017
Barendrecht   De Treffers
2 - 2
Wedstrijddag 29
02-04-2017
Jong AZ   VVSB
7 - 0
Wedstrijddag 29
02-04-2017
TEC   UNA
2 - 1
Wedstrijddag 29
02-04-2017
Jong Sparta Rotterdam   AFC
3 - 1
Wedstrijddag 30
08-04-2017
Kon. HFC   Jong Sparta Rotterdam
1 - 1
Wedstrijddag 30
08-04-2017
Jong Vitesse   HHC Hardenberg
4 - 2
Wedstrijddag 30
08-04-2017
AFC   GVVV
1 - 1
Wedstrijddag 30
08-04-2017
Jong FC Twente   Kozakken Boys
0 - 3
Wedstrijddag 30
08-04-2017
Spakenburg   Jong AZ
1 - 0
Wedstrijddag 30
08-04-2017
De Treffers   Excelsior M
2 - 0
Wedstrijddag 30
08-04-2017
UNA   Barendrecht
2 - 3
Wedstrijddag 30
08-04-2017
VVSB   Katwijk
0 - 0
Wedstrijddag 30
09-04-2017
Lienden   TEC
0 - 1
Wedstrijddag 21
14-04-2017
De Treffers   TEC
2 - 2
Wedstrijddag 23
15-04-2017
HHC Hardenberg   Barendrecht
1 - 0
Wedstrijddag 23
15-04-2017
AFC   VVSB
1 - 3
Wedstrijddag 23
15-04-2017
Lienden   Kon. HFC
0 - 2
Wedstrijddag 23
15-04-2017
UNA   Spakenburg
1 - 0
Wedstrijddag 23
17-04-2017
VVSB   Lienden
0 - 5
Wedstrijddag 23
17-04-2017
De Treffers   AFC
0 - 2
Wedstrijddag 23
17-04-2017
Kon. HFC   Barendrecht
4 - 1
Wedstrijddag 31
22-04-2017
Jong AZ   GVVV
3 - 1
Wedstrijddag 31
22-04-2017
Barendrecht   Jong Vitesse
3 - 1
Wedstrijddag 31
22-04-2017
Excelsior M   Jong FC Twente
1 - 1
Wedstrijddag 31
22-04-2017
Kozakken Boys   AFC
4 - 0
Wedstrijddag 31
22-04-2017
HHC Hardenberg   Kon. HFC
1 - 1
Wedstrijddag 31
22-04-2017
Katwijk   UNA
2 - 3
Wedstrijddag 31
22-04-2017
TEC   Spakenburg
2 - 2
Wedstrijddag 31
22-04-2017
Jong Sparta Rotterdam   VVSB
3 - 3
Wedstrijddag 31
23-04-2017
De Treffers   Lienden
4 - 0
Wedstrijddag 32
29-04-2017
Jong FC Twente   De Treffers
4 - 1
Wedstrijddag 32
29-04-2017
Spakenburg   Kozakken Boys
1 - 2
Wedstrijddag 32
29-04-2017
Kon. HFC   Excelsior M
1 - 2
Wedstrijddag 32
29-04-2017
AFC   HHC Hardenberg
2 - 4
Wedstrijddag 32
29-04-2017
Lienden   Jong AZ
1 - 0
Wedstrijddag 32
29-04-2017
VVSB   Barendrecht
1 - 2
Wedstrijddag 32
29-04-2017
Jong Vitesse   Katwijk
1 - 2
Wedstrijddag 32
29-04-2017
GVVV   TEC
0 - 3
Wedstrijddag 32
30-04-2017
UNA   Jong Sparta Rotterdam
3 - 1
Wedstrijddag 33
06-05-2017
Excelsior M   Jong Vitesse
5 - 2
Wedstrijddag 33
06-05-2017
Katwijk   GVVV
3 - 1
Wedstrijddag 33
06-05-2017
De Treffers   Kon. HFC
3 - 1
Wedstrijddag 33
06-05-2017
TEC   Jong AZ
0 - 2
Wedstrijddag 33
06-05-2017
Jong Sparta Rotterdam   Spakenburg
1 - 3
Wedstrijddag 33
06-05-2017
Kozakken Boys   UNA
3 - 0
Wedstrijddag 33
06-05-2017
HHC Hardenberg   VVSB
3 - 1
Wedstrijddag 33
06-05-2017
Jong FC Twente   Lienden
0 - 1
Wedstrijddag 33
06-05-2017
Barendrecht   AFC
1 - 4
Wedstrijddag 34
13-05-2017
Lienden   Kozakken Boys
2 - 0
Wedstrijddag 34
13-05-2017
VVSB   TEC
2 - 2
Wedstrijddag 34
13-05-2017
Spakenburg   Katwijk
1 - 2
Wedstrijddag 34
13-05-2017
Jong Vitesse   De Treffers
2 - 2
Wedstrijddag 34
13-05-2017
GVVV   Jong Sparta Rotterdam
2 - 5
Wedstrijddag 34
13-05-2017
AFC   Excelsior M
3 - 1
Wedstrijddag 34
13-05-2017
UNA   HHC Hardenberg
1 - 2
Wedstrijddag 34
13-05-2017
Jong AZ   Barendrecht
2 - 2
Wedstrijddag 34
13-05-2017
Kon. HFC   Jong FC Twente
0 - 1

Stand 2016/2017

1. Jong AZ 34 76
2. Kozakken Boys 34 57
3. Katwijk 34 55
4. De Treffers 34 54
5. Excelsior M 34 49
6. Lienden 34 48
7. Jong Sparta Rotterdam 34 47
8. Barendrecht 34 47
9. VVSB 34 47
10. GVVV 34 47
11. AFC 34 45
12. TEC 34 45
13. Kon. HFC 34 42
14. HHC Hardenberg 34 41
15. UNA 34 41
16. Spakenburg 34 37
17. Jong Vitesse 34 34
18. Jong FC Twente 34 25

Programma

Er zijn geen wedstrijden bekend

Keepersdag 24 juni

Na het succes van vorig jaar gaan SV Graftdijk en ik dit jaar opnieuw een keepersdag organiseren. Via deze weg willen we jullie weer van harte uitnodigen! De keepersdag wordt op 24 juni van 14.00 tot 17.00 gehouden op hetzelfde complex als vorig jaar.

19.jun..2017|Lees Meer

Einde van de spelerspassen

Het komend seizoen stapt de KNVB over op digitale spelerspassen voor het veldvoetbal. Onze zaalvoetballers werkten mee aan de pilot en gebruikten het afgelopen seizoen al zo’n digitale pas.

12.jun..2017|Lees Meer

Pupillendag 2017

Vanwege de zeer trieste gebeurtenissen omtrent oud-speelster Savannah Dekker is het geplande Pupillenkamp van 9 en 10 juni afgelast.

12.jun..2017|Lees Meer

Einde seizoen: overschrijven, aanmelden en stoppen

Einde seizoen: overschrijven, aanmelden en stoppen Het seizoen 2016/2017 is alweer bijna voorbij. Zoals ieder jaar zullen er weer spelers zijn die volgend seizoen voor een andere vereniging gaan voetballen of er helemaal mee stoppen. De KNVB heeft het papieren overschrijvingsformulier afgeschaft. Ook de oude spelerspas is niet meer nodig. Het overschrijven gaat nu digitaal. Wat blijft is dat een overschrijving uiterlijk 15 juni bij de KNVB moet zijn gemeld.

12.jun..2017|Lees Meer

Vacature Horecabeheerder

SV Spakenburg is een toonaangevende voetbalclub in het amateurvoetbal die op zoek is naar een nieuwe Horecabeheerder. In deze fulltime functie ben je als meewerkend voorman verantwoordelijk

10.jun..2017|Lees Meer

Mike Ahrens en Spakenburg niet verder met elkaar

Ondanks dat Mike Ahrens nog een doorlopend contract had, hebben beide partijen besloten niet met elkaar verder te gaan. Ahrens tekende vorig jaar een contract voor 1 jaar en lichtte in december 2016 de optie voor nog 1 jaar

08.jun..2017|Lees Meer