Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
03-11-2018
Waterwijk asc JO19-1   VVOG JO19-1
 > 3 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
03-11-2018
Meern De JO19-1   Vriendenschaar JO19-1
 > 2 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
03-11-2018
Sparta Nijkerk JO19-1   Spakenburg JO19-1
 > 6 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
03-11-2018
Sportlust '46 JO19-1   Houten JO19-1
 > 4 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
03-11-2018
Victoria JO19-1   Hooglanderveen JO19-1
 > 6 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
03-11-2018
Nieuwland ASC JO19-1   Jonathan JO19-1
 > 3 - 4  
Wedstrijddag Zaterdag
10-11-2018
Vriendenschaar JO19-1   Houten JO19-1
 > 1 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
10-11-2018
Jonathan JO19-1   Spakenburg JO19-1
 > 3 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
10-11-2018
Meern De JO19-1   Waterwijk asc JO19-1
 > 1 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
10-11-2018
Sparta Nijkerk JO19-1   Nieuwland ASC JO19-1
 > 4 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
10-11-2018
Hooglanderveen JO19-1   VVOG JO19-1
 > 3 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
10-11-2018
Victoria JO19-1   Sportlust '46 JO19-1
 > 1 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
Houten JO19-1   Hooglanderveen JO19-1
 > 10 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
Waterwijk asc JO19-1   Sparta Nijkerk JO19-1
 > 0 - 6  
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
VVOG JO19-1   Jonathan JO19-1
 > 0 - 6  

Stand 2018/2019

1. Jonathan JO19-1 8 18
2. Sparta Nijkerk JO19-1 8 17
3. Meern De JO19-1 6 15
4. Houten JO19-1 8 13
5. Sportlust '46 JO19-1 7 12
6. Nieuwland ASC JO19-1 7 12
7. Waterwijk asc JO19-1 8 10
8. VVOG JO19-1 8 9
9. Spakenburg JO19-1 7 7
10. Vriendenschaar JO19-1 7 7
11. Hooglanderveen JO19-1 8 4
12. Victoria JO19-1 6 3

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
Spakenburg JO19-1   Victoria JO19-1
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
Sportlust '46 JO19-1   Vriendenschaar JO19-1
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
Nieuwland ASC JO19-1   Meern De JO19-1
16 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-11-2018
Vriendenschaar JO19-1   Spakenburg JO19-1
12 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-11-2018
Meern De JO19-1   Houten JO19-1
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-11-2018
Sparta Nijkerk JO19-1   Sportlust '46 JO19-1
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-11-2018
Hooglanderveen JO19-1   Jonathan JO19-1
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-11-2018
Victoria JO19-1   Waterwijk asc JO19-1
16 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-11-2018
Nieuwland ASC JO19-1   VVOG JO19-1
16 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
01-12-2018
Houten JO19-1   Victoria JO19-1
11 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
01-12-2018
Waterwijk asc JO19-1   Sportlust '46 JO19-1
12 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
01-12-2018
VVOG JO19-1   Vriendenschaar JO19-1
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
01-12-2018
Jonathan JO19-1   Sparta Nijkerk JO19-1
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
01-12-2018
Spakenburg JO19-1   Nieuwland ASC JO19-1
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
01-12-2018
Hooglanderveen JO19-1   Meern De JO19-1
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
08-12-2018
Vriendenschaar JO19-1   Hooglanderveen JO19-1
12 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
08-12-2018
Meern De JO19-1   Spakenburg JO19-1
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
08-12-2018
Sparta Nijkerk JO19-1   Houten JO19-1
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
08-12-2018
Sportlust '46 JO19-1   Jonathan JO19-1
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
08-12-2018
Victoria JO19-1   VVOG JO19-1
16 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
08-12-2018
Nieuwland ASC JO19-1   Waterwijk asc JO19-1
16 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
15-12-2018
Victoria JO19-1   Meern De JO19-1
16 : :15 uur

Aan alle blauwe keepers

Via deze weg wil ik jullie uitnodigen voor de keepersdag die op 23 december door mij en Spakenburg wordt georganiseerd. Het programma voor de dag ziet er, onder voorbehoud, als volgt uit:

28.nov..2017|Lees Meer

Teamindeling seizoen 2016-2017 (update 2)

Hieronder staan de indelingen van onze jeugdteams voor het komend seizoen. De teamnamen zien er echter anders uit. De aanduidingen A- tot en met C-junioren en D- tot en met F-pupillen verdwijnen.

26.jun..2016|Lees Meer