Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
03-11-2018
NVC JO17-1   Hoogland JO17-1
 > 3 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
03-11-2018
VVIJ JO17-1   Spakenburg JO17-1
 > 0 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
03-11-2018
Victoria JO17-1   Waterwijk asc JO17-2
 > 5 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
03-11-2018
SDO JO17-1   Huizen JO17-1
 > 0 - 4  
Wedstrijddag Zaterdag
03-11-2018
Pancratius Rksv JO17-1   MSV '19 JO17-1
 > 0 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
03-11-2018
PVCV JO17-1   Delta Sports '95 FC JO17-1
 > 2 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
10-11-2018
NVC JO17-1   Pancratius Rksv JO17-1
 > 3 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
10-11-2018
Delta Sports '95 FC JO17-1   Spakenburg JO17-1
 > 0 - 3  
Wedstrijddag Zaterdag
10-11-2018
Waterwijk asc JO17-2   MSV '19 JO17-1
 > 3 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
10-11-2018
Hoogland JO17-1   Huizen JO17-1
 > 1 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
10-11-2018
Victoria JO17-1   SDO JO17-1
 > 0 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
10-11-2018
VVIJ JO17-1   PVCV JO17-1
 > 1 - 4  
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
Huizen JO17-1   Waterwijk asc JO17-2
 > 1 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
Spakenburg JO17-1   Victoria JO17-1
 > 1 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
PVCV JO17-1   NVC JO17-1
 > 4 - 2  

Stand 2018/2019

1. Spakenburg JO17-1 8 21
2. Huizen JO17-1 8 19
3. PVCV JO17-1 8 18
4. Hoogland JO17-1 7 11
5. Victoria JO17-1 6 10
6. NVC JO17-1 7 10
7. Waterwijk asc JO17-2 8 9
8. Delta Sports '95 FC JO17-1 7 7
9. MSV '19 JO17-1 7 7
10. VVIJ JO17-1 7 6
11. SDO JO17-1 6 3
12. Pancratius Rksv JO17-1 7 1

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
Pancratius Rksv JO17-1   VVIJ JO17-1
15 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
SDO JO17-1   Hoogland JO17-1
15 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
MSV '19 JO17-1   Delta Sports '95 FC JO17-1
15 : :50 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-11-2018
NVC JO17-1   Huizen JO17-1
10 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-11-2018
Waterwijk asc JO17-2   Delta Sports '95 FC JO17-1
12 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-11-2018
Hoogland JO17-1   Spakenburg JO17-1
13 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-11-2018
VVIJ JO17-1   SDO JO17-1
13 : :40 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-11-2018
Victoria JO17-1   Pancratius Rksv JO17-1
14 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-11-2018
PVCV JO17-1   MSV '19 JO17-1
15 : :25 uur
Wedstrijddag Zaterdag
01-12-2018
Delta Sports '95 FC JO17-1   VVIJ JO17-1
10 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
01-12-2018
Waterwijk asc JO17-2   NVC JO17-1
12 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
01-12-2018
Huizen JO17-1   Victoria JO17-1
12 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
01-12-2018
Spakenburg JO17-1   PVCV JO17-1
12 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
01-12-2018
MSV '19 JO17-1   Hoogland JO17-1
14 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
01-12-2018
Pancratius Rksv JO17-1   SDO JO17-1
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
08-12-2018
NVC JO17-1   Spakenburg JO17-1
10 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
08-12-2018
SDO JO17-1   Delta Sports '95 FC JO17-1
13 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
08-12-2018
Hoogland JO17-1   Waterwijk asc JO17-2
13 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
08-12-2018
Victoria JO17-1   MSV '19 JO17-1
14 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
08-12-2018
VVIJ JO17-1   Huizen JO17-1
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
08-12-2018
PVCV JO17-1   Pancratius Rksv JO17-1
15 : :10 uur
Wedstrijddag Zaterdag
15-12-2018
Victoria JO17-1   NVC JO17-1
14 : :00 uur

Aan alle blauwe keepers

Via deze weg wil ik jullie uitnodigen voor de keepersdag die op 23 december door mij en Spakenburg wordt georganiseerd. Het programma voor de dag ziet er, onder voorbehoud, als volgt uit:

28.nov..2017|Lees Meer