Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
11-05-2019
Altius JO13-1   Soest SO JO13-2
 > 0 - 4  
Wedstrijddag Zaterdag
11-05-2019
IJsselmeervogels JO13-2   Baarn sv JO13-1
 > 1 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
11-05-2019
Spakenburg JO13-2   Buitenboys sc. JO13-2
 > 2 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
11-05-2019
Eemnes JO13-1   VVZ '49 JO13-1
 > 6 - 4  
Wedstrijddag Zaterdag
11-05-2019
APWC JO13-1   BVV '31 JO13-1
 > 0 - 5  
Wedstrijddag Zaterdag
18-05-2019
VVZ '49 JO13-1   Baarn sv JO13-1
 > 2 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
18-05-2019
Soest SO JO13-2   Eemnes JO13-1
 > 0 - 7  
Wedstrijddag Zaterdag
18-05-2019
Hoogland JO13-2   Spakenburg JO13-2
 > 1 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
18-05-2019
BVV '31 JO13-1   VOP JO13-2
 > 7 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
18-05-2019
APWC JO13-1   Altius JO13-1
 >  

Stand

1. Eemnes JO13-1 10 30
2. Hoogland JO13-2 9 21
3. BVV '31 JO13-1 10 19
4. Soest SO JO13-2 9 18
5. VVZ '49 JO13-1 10 18
6. Buitenboys sc. JO13-2 8 13
7. Baarn sv JO13-1 9 10
8. IJsselmeervogels JO13-2 8 8
9. Spakenburg JO13-2 9 7
10. Altius JO13-1 9 7
11. APWC JO13-1 7 3
12. VOP JO13-2 8 1

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Maandag
20-05-2019
VOP JO13-2   Hoogland JO13-2
19 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
25-05-2019
IJsselmeervogels JO13-2   BVV '31 JO13-1
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
25-05-2019
Altius JO13-1   Hoogland JO13-2
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
25-05-2019
VOP JO13-2   VVZ '49 JO13-1
09 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
25-05-2019
Eemnes JO13-1   Buitenboys sc. JO13-2
10 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
25-05-2019
Spakenburg JO13-2   APWC JO13-1
11 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
25-05-2019
Baarn sv JO13-1   Soest SO JO13-2
11 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
01-06-2019
VOP JO13-2   APWC JO13-1
09 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
01-06-2019
Baarn sv JO13-1   Spakenburg JO13-2
11 : :45 uur

Affur de rucloamubordu (119)

Achter de reclameborden is een kroniek van niet alledaagse gebeurtenissen rondom het sportveld. Opmerkelijk en minder opmerkelijke zaken passeren hierin de revue.

14.mei.2019|Lees Meer