Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
Altius JO12-2   Nieuwland ASC JO12-2
 > 1 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
Loosdrecht JO12-1   DOSC JO12-1
 > 3 - 4  
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
Graveland 's JO12-2   Spakenburg JO12-1
 > 0 - 10  
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
BFC JO12-4   Olympia '25 JO12-1
 > 2 - 7  
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
Hooglanderveen JO12-4   Victoria JO12-2
 > 4 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
IJsselmeervogels JO12-1   Baarn sv JO12-1
 > 1 - 4  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
DOSC JO12-1   Altius JO12-2
 > 1 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
Spakenburg JO12-1   IJsselmeervogels JO12-1
 > 3 - 3  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
Nieuwland ASC JO12-2   BFC JO12-4
 > 8 - 3  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
Baarn sv JO12-1   Graveland 's JO12-2
 > 4 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
Olympia '25 JO12-1   Hooglanderveen JO12-4
 > 6 - 4  

Stand

1. Nieuwland ASC JO12-2 4 12
2. Baarn sv JO12-1 3 9
3. Olympia '25 JO12-1 4 9
4. Altius JO12-2 4 7
5. Hooglanderveen JO12-4 4 7
6. DOSC JO12-1 4 7
7. IJsselmeervogels JO12-1 4 5
8. Spakenburg JO12-1 4 4
9. Victoria JO12-2 2 3
10. Graveland 's JO12-2 5 3
11. Loosdrecht JO12-1 3 0
12. BFC JO12-4 5 0

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Hooglanderveen JO12-4   Baarn sv JO12-1
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Loosdrecht JO12-1   Olympia '25 JO12-1
09 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Altius JO12-2   IJsselmeervogels JO12-1
10 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Graveland 's JO12-2   Victoria JO12-2
10 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
BFC JO12-4   Spakenburg JO12-1
11 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
DOSC JO12-1   Nieuwland ASC JO12-2
11 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
Baarn sv JO12-1   Altius JO12-2
09 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
Spakenburg JO12-1   DOSC JO12-1
09 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
Hooglanderveen JO12-4   Loosdrecht JO12-1
10 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
IJsselmeervogels JO12-1   Nieuwland ASC JO12-2
10 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
Victoria JO12-2   Olympia '25 JO12-1
14 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Baarn sv JO12-1   DOSC JO12-1
09 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Spakenburg JO12-1   Nieuwland ASC JO12-2
09 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Hooglanderveen JO12-4   Graveland 's JO12-2
10 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
IJsselmeervogels JO12-1   Loosdrecht JO12-1
10 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Olympia '25 JO12-1   Altius JO12-2
11 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Victoria JO12-2   BFC JO12-4
14 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
Loosdrecht JO12-1   Spakenburg JO12-1
09 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
Altius JO12-2   Victoria JO12-2
10 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
Graveland 's JO12-2   IJsselmeervogels JO12-1
10 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
Nieuwland ASC JO12-2   Olympia '25 JO12-1
10 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
BFC JO12-4   Baarn sv JO12-1
11 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
DOSC JO12-1   Hooglanderveen JO12-4
11 : :00 uur

Zaterdag 23 maart collecte voor Moldavië

Passend in ons collectebeleid vindt a.s. zaterdag voorafgaande aan de wedstrijd Spakenburg – GVVV een collecte plaats voor het goede doel en wel tot aanvang van de wedstrijd buiten het hek, dus op het plein ter hoogte van de kassa.

20.mrt..2019|Lees Meer

Affur de rucloamebordu (115)

Achter de reclameborden is een kroniek van niet alledaagse gebeurtenissen rondom het sportveld. Opmerkelijk en minder opmerkelijke zaken passeren hierin de revue.

15.mrt..2019|Lees Meer