Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
Loosdrecht MO13-1   Graveland 's MO13-2
 > 2 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
Hooglanderveen MO13-2   Gooi 't sc MO13-2
 > 3 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
Nieuwland ASC MO13-1   Saestum MO13-1
 > 2 - 3  
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
Vriendenschaar MO13-1   Roda '46 MO13-2
 > 1 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
Eemnes MO13-2   GVVV MO13-2
 > 3 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
Saestum MO13-1   Vriendenschaar MO13-1
 > 1 - 5  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
Graveland 's MO13-2   Eemnes MO13-2
 > 4 - 4  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
GVVV MO13-2   Spakenburg MO13-1
 > 5 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
ST VVZ'49/SEC MO13-1   Hooglanderveen MO13-2
 > 4 - 0  

Stand

1. Vriendenschaar MO13-1 4 12
2. GVVV MO13-2 4 9
3. Eemnes MO13-2 4 7
4. Hooglanderveen MO13-2 4 7
5. Roda '46 MO13-2 3 6
6. ST VVZ'49/SEC MO13-1 3 6
7. Loosdrecht MO13-1 3 4
8. Gooi 't sc MO13-2 3 3
9. Saestum MO13-1 4 3
10. Nieuwland ASC MO13-1 3 1
11. Spakenburg MO13-1 3 1
12. Graveland 's MO13-2 4 1

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Donderdag
21-03-2019
Spakenburg MO13-1   ST VVZ'49/SEC MO13-1
18 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
ST VVZ'49/SEC MO13-1   Gooi 't sc MO13-2
08 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Loosdrecht MO13-1   Roda '46 MO13-2
09 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Hooglanderveen MO13-2   Nieuwland ASC MO13-1
09 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Spakenburg MO13-1   Graveland 's MO13-2
10 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Vriendenschaar MO13-1   GVVV MO13-2
11 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Eemnes MO13-2   Saestum MO13-1
12 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
Nieuwland ASC MO13-1   Gooi 't sc MO13-2
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
Saestum MO13-1   Hooglanderveen MO13-2
09 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
Roda '46 MO13-2   ST VVZ'49/SEC MO13-1
10 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
GVVV MO13-2   Graveland 's MO13-2
10 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
Eemnes MO13-2   Spakenburg MO13-1
11 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
Vriendenschaar MO13-1   Loosdrecht MO13-1
11 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Eemnes MO13-2   Vriendenschaar MO13-1
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Nieuwland ASC MO13-1   Spakenburg MO13-1
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Saestum MO13-1   ST VVZ'49/SEC MO13-1
09 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Roda '46 MO13-2   Gooi 't sc MO13-2
10 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Graveland 's MO13-2   Hooglanderveen MO13-2
11 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
GVVV MO13-2   Loosdrecht MO13-1
13 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
Loosdrecht MO13-1   Saestum MO13-1
09 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
Hooglanderveen MO13-2   GVVV MO13-2
09 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
ST VVZ'49/SEC MO13-1   Eemnes MO13-2
10 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
Vriendenschaar MO13-1   Nieuwland ASC MO13-1
10 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
Gooi 't sc MO13-2   Graveland 's MO13-2
10 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
Spakenburg MO13-1   Roda '46 MO13-2
11 : :30 uur

Zaterdag 23 maart collecte voor Moldavië

Passend in ons collectebeleid vindt a.s. zaterdag voorafgaande aan de wedstrijd Spakenburg – GVVV een collecte plaats voor het goede doel en wel tot aanvang van de wedstrijd buiten het hek, dus op het plein ter hoogte van de kassa.

20.mrt..2019|Lees Meer

Affur de rucloamebordu (115)

Achter de reclameborden is een kroniek van niet alledaagse gebeurtenissen rondom het sportveld. Opmerkelijk en minder opmerkelijke zaken passeren hierin de revue.

15.mrt..2019|Lees Meer