Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
DOVO JO11-4   Eemdijk JO11-1
 > 3 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
Spakenburg JO11-2   Soest SO JO11-3
 > 7 - 3  
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
IJsselmeervogels JO11-2   VVZA JO11-5
 > 6 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
AFC Quick 1890 JO11-3   VOP JO11-2
 > 14 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
Cobu Boys JO11-1   Roda '46 JO11-2
 > 3 - 21  
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
HVC JO11-1   Hooglanderveen JO11-5
 > 8 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
VOP JO11-2   Cobu Boys JO11-1
 > 5 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
Hooglanderveen JO11-5   DOVO JO11-4
 > 4 - 3  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
VVZA JO11-5   Spakenburg JO11-2
 > 2 - 2  

Stand

1. AFC Quick 1890 JO11-3 3 9
2. HVC JO11-1 3 9
3. Spakenburg JO11-2 4 7
4. Roda '46 JO11-2 3 6
5. IJsselmeervogels JO11-2 3 6
6. Hooglanderveen JO11-5 4 6
7. VOP JO11-2 4 6
8. VVZA JO11-5 4 4
9. Eemdijk JO11-1 3 3
10. Soest SO JO11-3 3 3
11. DOVO JO11-4 4 3
12. Cobu Boys JO11-1 4 0

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Soest SO JO11-3   Hooglanderveen JO11-5
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
DOVO JO11-4   Roda '46 JO11-2
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Spakenburg JO11-2   Eemdijk JO11-1
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
IJsselmeervogels JO11-2   VOP JO11-2
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Cobu Boys JO11-1   VVZA JO11-5
09 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
HVC JO11-1   AFC Quick 1890 JO11-3
11 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
VOP JO11-2   HVC JO11-1
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
AFC Quick 1890 JO11-3   Hooglanderveen JO11-5
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
IJsselmeervogels JO11-2   Spakenburg JO11-2
09 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
Cobu Boys JO11-1   DOVO JO11-4
09 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
VVZA JO11-5   Eemdijk JO11-1
10 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
Roda '46 JO11-2   Soest SO JO11-3
11 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
VOP JO11-2   Soest SO JO11-3
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
IJsselmeervogels JO11-2   Cobu Boys JO11-1
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Roda '46 JO11-2   Hooglanderveen JO11-5
10 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
VVZA JO11-5   DOVO JO11-4
10 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Eemdijk JO11-1   HVC JO11-1
10 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
AFC Quick 1890 JO11-3   Spakenburg JO11-2
10 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
Soest SO JO11-3   IJsselmeervogels JO11-2
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
DOVO JO11-4   VOP JO11-2
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
Spakenburg JO11-2   Roda '46 JO11-2
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
Cobu Boys JO11-1   AFC Quick 1890 JO11-3
09 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
HVC JO11-1   VVZA JO11-5
11 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
Hooglanderveen JO11-5   Eemdijk JO11-1
11 : :30 uur

Zaterdag 23 maart collecte voor Moldavië

Passend in ons collectebeleid vindt a.s. zaterdag voorafgaande aan de wedstrijd Spakenburg – GVVV een collecte plaats voor het goede doel en wel tot aanvang van de wedstrijd buiten het hek, dus op het plein ter hoogte van de kassa.

20.mrt..2019|Lees Meer

Affur de rucloamebordu (115)

Achter de reclameborden is een kroniek van niet alledaagse gebeurtenissen rondom het sportveld. Opmerkelijk en minder opmerkelijke zaken passeren hierin de revue.

15.mrt..2019|Lees Meer