Uitslagen

Vorige Volgende
 

Stand

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Hoogland JO10-5   AFC Quick 1890 JO10-8
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Huizen JO10-6   Eemnes JO10-3
09 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Hooglanderveen JO10-9   Spakenburg JO10-3
09 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Soest SO JO10-7   Baarn sv JO10-3
09 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Woudenberg JO10-4   IJsselmeervogels JO10-3
10 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Laren 99 sv JO10-4   Cobu Boys JO10-2
13 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
Spakenburg JO10-3   Woudenberg JO10-4
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
Hoogland JO10-5   Hooglanderveen JO10-9
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
Cobu Boys JO10-2   Soest SO JO10-7
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
AFC Quick 1890 JO10-8   Eemnes JO10-3
09 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
Baarn sv JO10-3   IJsselmeervogels JO10-3
09 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
Laren 99 sv JO10-4   Huizen JO10-6
12 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Eemnes JO10-3   Soest SO JO10-7
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Spakenburg JO10-3   IJsselmeervogels JO10-3
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Cobu Boys JO10-2   Woudenberg JO10-4
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
AFC Quick 1890 JO10-8   Hooglanderveen JO10-9
09 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Baarn sv JO10-3   Huizen JO10-6
09 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Laren 99 sv JO10-4   Hoogland JO10-5
13 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
Hoogland JO10-5   Baarn sv JO10-3
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
Huizen JO10-6   Spakenburg JO10-3
09 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
Soest SO JO10-7   AFC Quick 1890 JO10-8
09 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
Woudenberg JO10-4   Laren 99 sv JO10-4
10 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
Hooglanderveen JO10-9   Cobu Boys JO10-2
10 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
IJsselmeervogels JO10-3   Eemnes JO10-3
10 : :30 uur

Zaterdag 23 maart collecte voor Moldavië

Passend in ons collectebeleid vindt a.s. zaterdag voorafgaande aan de wedstrijd Spakenburg – GVVV een collecte plaats voor het goede doel en wel tot aanvang van de wedstrijd buiten het hek, dus op het plein ter hoogte van de kassa.

20.mrt..2019|Lees Meer

Affur de rucloamebordu (115)

Achter de reclameborden is een kroniek van niet alledaagse gebeurtenissen rondom het sportveld. Opmerkelijk en minder opmerkelijke zaken passeren hierin de revue.

15.mrt..2019|Lees Meer