gemaakt op : 28 januari 2019

VACATURE | Media & Communicatie Coördinator

SV Spakenburg is op zoek naar een Media & Communicatie Coördinator. Deze persoon zal nauw samenwerken met het bestuur en het huidige mediateam.

 

De M&C Coördinator is verantwoordelijk voor alle interne communicatie binnen onze vereniging en stuurt het huidige mediateam aan t.b.v. de externe communicatie. In deze rol vergaar je input vanuit de hele club en ontvang je de nodige informatie vanuit het bestuur. Vervolgens werk je samen met het mediateam voor een optimale communicatie (intern en extern). Daarnaast heb je een verbindende rol m.b.t. communicatie binnen alle gelederen van onze vereniging.


Wat heb je?


  • - Affiniteit met Communicatie
  • - Hands-on mentaliteit
  • - Verstand van social media kanalen
  • - Goede beheersing Nederlandse taal
  • - Je bent een Blauwe!

 

Ben je geïnteresseerd in deze rol? Stuur dan een e-mail naar pers@spakenburg.com