Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Maandag
05-11-2018
Laren 99 sv VR1   Hercules VR4
 > 0 - 2  
Wedstrijddag Woensdag
07-11-2018
Patria VR1   Zwaluwen Utrecht '11 VR7
 > 5 - 4  
Wedstrijddag Vrijdag
09-11-2018
zvv Amersfoortse Boys VR1   Hercules VR5
 > 4 - 0  
Wedstrijddag Vrijdag
09-11-2018
Exstudiantes Utrecht VR1   Spakenburg VR2
 > 1 - 2  
Wedstrijddag Vrijdag
09-11-2018
Kosterman VR3   GS'76 VR1
 > 3 - 5  
Wedstrijddag Vrijdag
09-11-2018
Team Vos VR1   Zwaluwen Utrecht '11 VR4
 > 2 - 1  
Wedstrijddag Maandag
12-11-2018
GS'76 VR1   Team Vos VR1
 > 2 - 5  
Wedstrijddag Maandag
12-11-2018
Hercules VR5   Patria VR1
 > 7 - 3  
Wedstrijddag Maandag
12-11-2018
Laren 99 sv VR1   Exstudiantes Utrecht VR1
 > 1 - 5  
Wedstrijddag Dinsdag
13-11-2018
Hercules VR4   Kosterman VR3
 > 7 - 4  
Wedstrijddag Donderdag
15-11-2018
Zwaluwen Utrecht '11 VR4   zvv Amersfoortse Boys VR1
 > 2 - 2  
Wedstrijddag Vrijdag
16-11-2018
Zwaluwen Utrecht '11 VR7   Spakenburg VR2
 > 8 - 4  

Stand

1. Zwaluwen Utrecht '11 VR7 8 21
2. Spakenburg VR2 9 20
3. Team Vos VR1 9 17
4. Exstudiantes Utrecht VR1 9 14
5. Zwaluwen Utrecht '11 VR4 9 13
6. Kosterman VR3 9 12
7. Hercules VR5 9 12
8. GS'76 VR1 7 10
9. zvv Amersfoortse Boys VR1 8 10
10. Patria VR1 8 7
11. Hercules VR4 6 6
12. Laren 99 sv VR1 7 0

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Maandag
19-11-2018
Hercules VR4   Team Vos VR1
21 : :05 uur
Wedstrijddag Woensdag
21-11-2018
Laren 99 sv VR1   Kosterman VR3
19 : :15 uur
Wedstrijddag Woensdag
21-11-2018
Patria VR1   Zwaluwen Utrecht '11 VR4
21 : :05 uur
Wedstrijddag Donderdag
22-11-2018
Spakenburg VR2   Hercules VR5
20 : :00 uur
Wedstrijddag Vrijdag
23-11-2018
zvv Amersfoortse Boys VR1   GS'76 VR1
19 : :15 uur
Wedstrijddag Vrijdag
23-11-2018
Zwaluwen Utrecht '11 VR7   Exstudiantes Utrecht VR1
19 : :15 uur
Wedstrijddag Maandag
26-11-2018
Patria VR1   Laren 99 sv VR1
21 : :00 uur
Wedstrijddag Donderdag
29-11-2018
Spakenburg VR2   Hercules VR4
20 : :00 uur
Wedstrijddag Vrijdag
30-11-2018
Team Vos VR1   Exstudiantes Utrecht VR1
19 : :15 uur
Wedstrijddag Vrijdag
30-11-2018
Zwaluwen Utrecht '11 VR7   GS'76 VR1
20 : :10 uur
Wedstrijddag Maandag
03-12-2018
GS'76 VR1   Patria VR1
19 : :15 uur
Wedstrijddag Maandag
03-12-2018
Laren 99 sv VR1   Team Vos VR1
20 : :10 uur
Wedstrijddag Dinsdag
04-12-2018
Hercules VR4   zvv Amersfoortse Boys VR1
20 : :10 uur
Wedstrijddag Dinsdag
04-12-2018
Hercules VR5   Zwaluwen Utrecht '11 VR7
21 : :05 uur
Wedstrijddag Donderdag
06-12-2018
Zwaluwen Utrecht '11 VR4   Spakenburg VR2
21 : :05 uur
Wedstrijddag Vrijdag
07-12-2018
Exstudiantes Utrecht VR1   Kosterman VR3
20 : :10 uur
Wedstrijddag Maandag
10-12-2018
Laren 99 sv VR1   zvv Amersfoortse Boys VR1
21 : :05 uur
Wedstrijddag Dinsdag
11-12-2018
Hercules VR4   Patria VR1
20 : :10 uur
Wedstrijddag Donderdag
13-12-2018
Spakenburg VR2   GS'76 VR1
20 : :00 uur
Wedstrijddag Vrijdag
14-12-2018
Zwaluwen Utrecht '11 VR4   Zwaluwen Utrecht '11 VR7
19 : :15 uur
Wedstrijddag Vrijdag
14-12-2018
Kosterman VR3   Team Vos VR1
21 : :00 uur
Wedstrijddag Maandag
17-12-2018
zvv Amersfoortse Boys VR1   Laren 99 sv VR1
19 : :15 uur
Wedstrijddag Maandag
17-12-2018
Exstudiantes Utrecht VR1   Hercules VR5
19 : :15 uur
Wedstrijddag Maandag
17-12-2018
Patria VR1   Hercules VR4
21 : :00 uur