Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
09-02-2019
Barendrecht   De Treffers
 > 0 - 3  
Wedstrijddag Zaterdag
09-02-2019
GVVV   Scheveningen
 > 1 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
09-02-2019
Rijnsb.Boys   Jong Sparta Rotterdam
 > 3 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
09-02-2019
Katwijk   Spakenburg
 > 2 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
09-02-2019
Jong Vitesse   Kozakken Boys
 > 1 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
09-02-2019
Lienden   Jong Almere City FC
 > 3 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
09-02-2019
IJsselmeervogels   Excelsior M
 > 2 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
09-02-2019
HHC Hardenberg   VVSB
 > 2 - 5  
Wedstrijddag Zondag
10-02-2019
AFC   Kon. HFC
 > 0 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
16-02-2019
Kon. HFC   Jong Vitesse
 > 1 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
16-02-2019
Excelsior M   HHC Hardenberg
 > 0 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
16-02-2019
Scheveningen   Barendrecht
 > 4 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
16-02-2019
Kozakken Boys   Rijnsb.Boys
 > 2 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
16-02-2019
Spakenburg   Lienden
 > 4 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
16-02-2019
Jong Almere City FC   GVVV
 > 2 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
16-02-2019
VVSB   Katwijk
 > 1 - 3  
Wedstrijddag Zaterdag
16-02-2019
Jong Sparta Rotterdam   IJsselmeervogels
 > 1 - 3  
Wedstrijddag Zondag
17-02-2019
De Treffers   AFC
 > 1 - 1  

Stand 2018/2019

1. AFC 22 47
2. IJsselmeervogels 22 47
3. Kon. HFC 21 41
4. Katwijk 22 41
5. Excelsior M 22 36
6. Spakenburg 22 36
7. Rijnsb.Boys 22 32
8. HHC Hardenberg 20 31
9. Jong Sparta Rotterdam 21 31
10. Kozakken Boys 22 31
11. GVVV 22 30
12. Jong Vitesse 22 28
13. De Treffers 21 28
14. Scheveningen 22 21
15. Jong Almere City FC 22 21
16. Barendrecht 21 17
17. Lienden 22 14
18. VVSB 22 10

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
23-02-2019
Barendrecht   Kozakken Boys
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-02-2019
Excelsior M   Kon. HFC
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-02-2019
GVVV   De Treffers
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-02-2019
Scheveningen   VVSB
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-02-2019
IJsselmeervogels   Jong Almere City FC
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-02-2019
HHC Hardenberg   AFC
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-02-2019
Jong Sparta Rotterdam   Lienden
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-02-2019
Jong Vitesse   Katwijk
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-02-2019
Rijnsb.Boys   Spakenburg
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-03-2019
HHC Hardenberg   Barendrecht
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
AFC   Rijnsb.Boys
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
Kon. HFC   Scheveningen
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
Kozakken Boys   IJsselmeervogels
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
Spakenburg   Jong Vitesse
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
Lienden   Barendrecht
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
Katwijk   GVVV
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
Jong Almere City FC   Jong Sparta Rotterdam
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
VVSB   Excelsior M
18 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
De Treffers   HHC Hardenberg
18 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
Excelsior M   De Treffers
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
GVVV   AFC
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
Scheveningen   Spakenburg
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
IJsselmeervogels   Katwijk
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
Jong Sparta Rotterdam   Kozakken Boys
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
HHC Hardenberg   Jong Almere City FC
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
Jong Vitesse   Lienden
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
Rijnsb.Boys   Barendrecht
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
VVSB   Kon. HFC
18 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Kon. HFC   IJsselmeervogels
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Barendrecht   Jong Vitesse
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Kozakken Boys   Excelsior M
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Spakenburg   GVVV
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Katwijk   Rijnsb.Boys
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Lienden   HHC Hardenberg
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Jong Almere City FC   Scheveningen
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zondag
24-03-2019
De Treffers   VVSB
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zondag
24-03-2019
AFC   Jong Sparta Rotterdam
14 : :30 uur

Affur de rucloamubordu (115)

Achter de reclameborden is een kroniek van niet alledaagse gebeurtenissen rondom het sportveld. Opmerkelijke en minder opmerkelijke zaken passeren hierin de revue.

21.feb..2019|Lees Meer

Affur de rucloamebordu (114)

Achter de reclameborden is een kroniek van niet alledaagse gebeurtenissen rondom het sportveld. Opmerkelijke en minder opmerkelijke zaken passeren hierin de revue.

13.feb..2019|Lees Meer

Katwijk in matig duel langs Spakenburg

Spakenburg mocht deze week aantreden tegen regerend landskampioen Katwijk. Dit seizoen wil het nog niet helemaal vlotten met de oranjehemden en prolongatie van de titel lijkt ver weg.

10.feb..2019|Lees Meer

Voorbeschouwing Katwijk - Spakenburg

Morgen staat er een echte kraker te wachten tussen twee grootmachten in het zaterdag amateurvoetbal, Katwijk en Spakenburg nemen het tegen elkaar op en dat zorgt meestal voor een hoop spektakel.

08.feb..2019|Lees Meer

JAC | Mee naar FC-Utrecht - Excelsior

De JAC heeft samen met FC Utrecht een leuke actie op touw gezet voor de jeugdspelers van SV Spakenburg: Het bezoeken van Eredivisiewedstrijd FC-Utrecht – Excelsior op zaterdag 23 februari. Wij nodigen alle jongens en meiden van o-13 t/m o-19 uit om met ons mee te gaan naar Stadion Galgenwaard.

07.feb..2019|Lees Meer