Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
AFC   Rijnsb.Boys
 > 2 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
Kon. HFC   Scheveningen
 > 0 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
Spakenburg   Jong Vitesse
 > 0 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
Lienden   Barendrecht
 > 2 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
Katwijk   GVVV
 > 2 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
Jong Almere City FC   Jong Sparta Rotterdam
 > 0 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
Kozakken Boys   IJsselmeervogels
 > 5 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
VVSB   Excelsior M
 > 3 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
De Treffers   HHC Hardenberg
 > 4 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
Excelsior M   De Treffers
 > 2 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
GVVV   AFC
 > 4 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
Scheveningen   Spakenburg
 > 2 - 4  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
Jong Sparta Rotterdam   Kozakken Boys
 > 1 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
HHC Hardenberg   Jong Almere City FC
 > 2 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
Jong Vitesse   Lienden
 > 4 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
Rijnsb.Boys   Barendrecht
 > 3 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
IJsselmeervogels   Katwijk
 > 1 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
VVSB   Kon. HFC
 > 3 - 2  

Stand 2018/2019

1. IJsselmeervogels 25 51
2. AFC 25 50
3. Katwijk 25 44
4. Excelsior M 25 42
5. Spakenburg 25 42
6. Kon. HFC 24 41
7. HHC Hardenberg 24 40
8. Kozakken Boys 25 38
9. Jong Vitesse 25 35
10. Rijnsb.Boys 25 35
11. Jong Sparta Rotterdam 24 34
12. GVVV 25 34
13. De Treffers 24 34
14. Scheveningen 25 27
15. Jong Almere City FC 25 21
16. Lienden 25 20
17. Barendrecht 25 18
18. VVSB 25 16

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Jong Almere City FC   Scheveningen
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Barendrecht   Jong Vitesse
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Kozakken Boys   Excelsior M
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Spakenburg   GVVV
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Katwijk   Rijnsb.Boys
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Kon. HFC   IJsselmeervogels
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Lienden   HHC Hardenberg
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zondag
24-03-2019
De Treffers   VVSB
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zondag
24-03-2019
AFC   Jong Sparta Rotterdam
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
Kon. HFC   Rijnsb.Boys
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
Jong Almere City FC   Katwijk
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
Excelsior M   Jong Sparta Rotterdam
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
HHC Hardenberg   GVVV
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
Scheveningen   Jong Vitesse
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
IJsselmeervogels   Barendrecht
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
De Treffers   Kozakken Boys
18 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
VVSB   Spakenburg
18 : :00 uur
Wedstrijddag Zondag
31-03-2019
AFC   Lienden
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Jong Sparta Rotterdam   Scheveningen
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Barendrecht   VVSB
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
GVVV   Kon. HFC
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Kozakken Boys   Jong Almere City FC
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Spakenburg   De Treffers
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Katwijk   AFC
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Rijnsb.Boys   IJsselmeervogels
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Lienden   Excelsior M
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Jong Vitesse   HHC Hardenberg
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
AFC   Barendrecht
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
Jong Almere City FC   Excelsior M
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
Scheveningen   Rijnsb.Boys
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
Kozakken Boys   Spakenburg
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
IJsselmeervogels   HHC Hardenberg
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
Katwijk   Lienden
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
VVSB   GVVV
18 : :00 uur
Wedstrijddag Zondag
14-04-2019
Kon. HFC   Jong Sparta Rotterdam
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zondag
14-04-2019
De Treffers   Jong Vitesse
14 : :30 uur

Zaterdag 23 maart collecte voor Moldavië

Passend in ons collectebeleid vindt a.s. zaterdag voorafgaande aan de wedstrijd Spakenburg – GVVV een collecte plaats voor het goede doel en wel tot aanvang van de wedstrijd buiten het hek, dus op het plein ter hoogte van de kassa.

20.mrt..2019|Lees Meer

Affur de rucloamebordu (115)

Achter de reclameborden is een kroniek van niet alledaagse gebeurtenissen rondom het sportveld. Opmerkelijk en minder opmerkelijke zaken passeren hierin de revue.

15.mrt..2019|Lees Meer

Jan Hille Hartog nieuwe ledenadministrateur

Jan Hille Hartog is vanaf heden de nieuwe ledenadministrateur van SV Spakenburg. ‚Ä®Jan Hille neemt hiermee deze functie over van Evert Beekhuis die 1½ jaar geleden de plaats van Arjan Heinen innam

09.mrt..2019|Lees Meer